Błękitna City

Deweloper: Concept - Dom
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Błękitna City - Bezpośrednio przy ulicy Błękitnej w Brzesku, w samym środku miejskiego życia powstaje nowy luksusowy kompleks 3 budynków o funkcji mieszkalno-usługowej z przepięknym placem zabaw dedykowanym mieszkańcom.

Wyszukujemy dla WAS wyjątkowe miejsca w Brzesku i skupiamy się na tym, by w pełni wykorzystać potencjał danej lokalizacji. Starannie planujemy przestrzeń, która posłuży nie tylko naszym Klientom, ale również lokalnym społecznościom.

Błękitna City - to 65 apartamentów w pierwszym etapie inwestycji.
Który będzie Twoim własnym?
Do zaoferowania mamy mieszkania o metrażach od 25-65m2 dla singli, na wynajem lub dla rodzin z dziećmi - każdy znajdzie szyte na miarę własnych oczekiwań mieszkanie idealne!

Błękitna City to osiedle, na którym staranność łączy się z mistrzostwem stylu i klasy. Piękna architektura o nowoczesnym a zarazem ciepłym obliczu. Dopracowane części wspólnego użytkowania, mnóstwo udogodnień, w tym cichobieżne windy, parking naziemny i podziemny z miejscami do ładowania samochodów elektrycznych.

Z myślą o ekologii zastosowane zostaną pompy ciepła do ogrzewania wody, energooszczędne lampy LED w częściach wspólnych oraz dużo zieleni na dziedzińcach budynków. Mieszkania zasilane będą w ciepło z zakładów Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, która również swoimi działaniami dba o jakość i ochronę środowiska naturalnego.

Błękitna City - oferuje doskonałą lokalizację, miejską infrastrukturę i komunikację. W pobliżu inwestycji znajduje się szereg placówek edukacyjnych – od żłobków i przedszkoli, przez szkoły podstawowe i średnie. W zasięgu ręki są także obiekty sportowe i rekreacyjne.

Pierwszy etap inwestycji będzie oddany do użytku w drugim kwartale 2024r.

Inwestycja prowadzona jest w oparciu o założenia nowej ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego z dnia 16 września 2011 r. dla której prowadzony jest Mieszkaniowy Rachunek Powierniczy.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMałopolskie
  • Metrażod 25 do 65 m2
  • Powiatbrzeski
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćBrzesk
  • Liczba mieszkań65
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaBłękitna
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję