Osiedle Panorama

Deweloper: Cober
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Osiedle „Panorama” w Bochni to wymarzone miejsce dla osób ceniących komfort, wynikający z harmonijnego połączenia położenia - malownicza, cicha okolica - z zapleczem handlowo-usługowym w postaci kompleksu Murowianka, w skład którego wchodzą: przedszkole, gabinety lekarskie i stomatologiczne, restauracja z zapleczem konferencyjnym oraz usługi kosmetyczne.

Budynek E

Został oddany do użytkowania w czerwcu 2016 składa się z 48 komfortowych mieszkań, w tym 6 apartamentów z ogródkami oraz 13-toma garażami. Mieszkania o standardzie apartamentu, o powierzchni 26, 50 i 59 m², mieszczą się w sześciokondygnacyjnym budynku o trzech klatkach schodowych z nowoczesnymi windami przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Na ostatnim piętrze znajdują się mieszkania dwupoziomowe o powierzchni ok.100 m2! Na ogrodzonym terenie przylegającym do bloku znajdują się miejsca parkingowe do wyłącznej dyspozycji mieszkańców bloku.

Budynek F

Oddany do użytkowania w III kwartale 2017. Składa się z 45 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Mieszkania o powierzchni 28 m2, 32m2, 43 m2, 60 m2 i 63 m2 , usytuowane w sześciokondygnacyjnym budynku o dwóch klatkach schodowych z nowoczesnymi windami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych. Zdecydowana większość mieszkań posiada samodzielne, duże balkony. W budynku znajdują się garaże oraz komórki lokatorskie i - podobnie jak w bloku E – miejsca postojowe.

Budynek G

Trzeci budynek na Osiedlu Panorama zostanie oddany do użytkowania na przełomie II i III kwartału 2019 r. Składa się z 60 mieszkań o metrażach ( 31 m2 , 36 m, 40m i 45 m) usytuowanych w 2 klatkach schodowych. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki. Każda z klatek schodowych wyposażona jest w nowoczesną windę. Blok jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Zdecydowana większość mieszkań posiada przestronne balkony. Mieszkańcy mają do dyspozycji garaż, komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe z możliwością wykupu na wyłączne użytkowanie.

Budynek H

Prace budowlane przy wznoszeniu czwartego budynku wielorodzinnego na Osiedlu Panorama ruszyły z końcem 2018 roku. Budynek składać się będzie z dwóch klatek schodowych, w których znajdować się będzie 56 mieszkań. Do wyboru będą mniejsze mieszkania o powierzchni : 32, 37, 40 oraz 44 m lub przestronne, luksusowe apartamenty o powierzchni 70 m2. Zdecydowana większość mieszkań będzie posiadać duże, przestronne balkony. Przyszli mieszkańcy będą mieć do dyspozycji 11 garaży, miejsca postojowe ( możliwość wykupu ) oraz 56 komórek lokatorskich.

Budynek I

Prace przy wznoszeniu kolejnego budynku mieszkalnego oznaczonego literką I rozpoczęły się w październiku 2019 roku. Blok ten jest w swojej konstrukcji blokiem bliźniaczym w odniesieniu do budynku oznaczonego literą H. Do dyspozycji Klientów podobnie jak w budynku poprzednim będzie 56 mieszkań o różnorodnych powierzchniach oraz układach pomieszczeń. Planowany termin oddania budynku do użytkowania to III kwartał 2021 roku. Sprzedaż ruszyła w listopadzie 2019.

Budynek J

Blok J jest blokiem, którego budowa toczy się wraz z budową bloku I. Blok ten jest w swojej konstrukcji  bardzo zbliżony do Bloku I. Jest to blok dwuklatkowy, VI kondygnacyjny. Do dyspozycji Klientów jest 58 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach oraz układach pomieszczeń. Planowany termin oddania budynku do użytkowania to III kwartał 2022 roku. Sprzedaż ruszyła w grudniu 2020 r.

Mieszkania we wszystkich budynkach posiadają balkony wykończone nowoczesnymi balustradami (połączenie szkła i stali nierdzewnej) z gresową podłogą, indywidualne media, instalacje pod klimatyzacje, hybrydową wentylację, video-domofon, specjalną instalację dla okapów kuchennych, okablowanie Internet i TV oraz wysoki standard wykończeń (wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, granitowe klatki schodowe).

Bardzo ważnym elementem jest możliwość dowolnej aranżacji i kompleksowego wykończenia mieszkań, a także łączenie lokali.

W czwartym kwartale 2021 r. planowane jest rozpoczęcie budowy dwóch kolejnych bloków o zmienionej architekturze

Ważną informacją jest rozpoczęcie prac projektowych łącznika pomiędzy drogą krajową 94, a ul. Brzeźnicką co umożliwi w przyszłości wjazd na osiedle omijając centrum Bochni.

W pobliżu obiektu znajdują się: plac zabaw oraz zieleńce do wyłącznego użytku mieszkańców bloków. W bezpośrednim otoczeniu jest 100 miejsc parkingowych.

Obiekt sąsiaduje z parkiem, w którym znajduje się XVI - to wieczna kapliczka i słynne źródełko wody mineralnej, z którego zasobów korzystają liczni mieszkańcy Bochni jak i okolicznych miejscowości. Odległość od Centrum Bochni to 1500 m, od autostrady A4 4 km, a do krakowskiego Kazimierza można dojechać w 30 minut.

Zaawansowanie prac można oglądać w "Aktualności Osiedla Panorama".

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMałopolskie
  • Metrażod 41 do 61 m2
  • Powiatbocheński
  • Termin oddaniaIII kw. 2022
  • MiejscowośćBochnia
  • Liczba mieszkań58
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaBrzeźnicka
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję