Widok 800

Deweloper: Aforta
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

"Widok 800" to nasz nowy projekt, zlokalizowany na wysokości 800 m.n.p.m.

Przy wyborze miejsca na nową inwestycję kierowaliśmy się tymi samymi warunkami : musiało być wyjątkowe i trochę odosobnione, spokojne, koniecznie z pięknym widokiem. Inwestycja przy ul. Schroniskowej okolona będzie z każdej strony dodatkowo starodrzewiem i sąsiadować będzie z Karkonoskim Parkiem Narodowym, przy szklaku turystycznym na szczyt Wysoki Kamień.

Przedsięwzięcie składa się z czterech niedużych, murowanych, willowych, bliźniaczych budynków – 3 kondygnacje nadziemne oraz poddasze. W każdym z nich znajduje się 14 funkcjonalnie zaprojektowanych lokali, a każdy z nich posiada obszerny balkon lub taras. Do każdego lokalu przypisane jest miejsce postojowe. Mając do „zagospodarowania” piękny widok w pięknym miejscu, każde mieszkanie posiada nieprzeciętnie duże okna i przeszklenia balkonów, które eksponują to, co najważniejsze - WIDOK na panoramę gór w PIĘKNYM MIEJSCU.

Wszystkie lokale posiadają praktyczne rozkłady mieszkań i najlepsze materiały budowlane (m.in. prefabrykowane balkony, elementy eleminujące mostki cieplne w balkonach, trzyszybowe okna, solidna warstwa styropianu ocieplająca budynek, okna Fakro o najwyższym standardzie.

Nasza koncepcja jest projektem wyjątkowym, nasze pomysły kierujemy do osób poszukujących ciszy i spokoju, w otoczeniu natury, w PIĘKNYM MIEJSCU.

Zakończenie inwestycji planujemy na koniec IV kwartału 2019r pierwsze dwa kwartały 2020r.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 29 do 58 m2
  • Powiatkarkonoski
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćSzklarska Poręba
  • Liczba mieszkań56
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaSchroniskowa

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 4
Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 56
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję