Nieruchomości Dolnośląskie lubiński Lubin Apartamenty Kochanowskiego

Apartamenty Kochanowskiego

Deweloper: Opanowicz Deweloper
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Apartamenty Kochanowskiego położone są w centralnej części miasta Lubina, od strony północnej graniczy z ul. Jana Pawła II od wschodu z ul. Chocianowską oraz ul. Kochanowskiego od strony południowej. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się m.in. supermarket Biedronka, kościół, szkoła podstawowa, przystanki autobusowe dworzec PKP i PKS, galeria handlowa Cuprum Arena oraz szpital znajdujący się przy ul. Bema. Lokalizacja inwestycji zapewni jej mieszkańcom bardzo łatwy dojazd do drogi ekspresowej S3 a pozostałe jej zalety związane z lokalizacją będą dodatkowym atutem przy wyborze miejsca do zamieszkania dla rodzin z dziećmi i nie tylko.

Inwestycja Apartamenty Kochanowskiego realizowana jest w ramach jednego etapu. Budynek tworzył będzie jedną wspólnotę mieszkaniową. Mieszkańcy wspólnoty będą mieli zapewnioną swobodę poruszania się po całym osiedlu oraz korzystania z infrastruktury. Wjazd i wyjazd na inwestycję odbywa się będzie od strony ul Kochanowskiego. Wspólnota ponosi koszty utrzymania elementów wyposażenia swojej nieruchomości takich jak drogi, chodniki, oświetlenie, naziemne miejsca postojowe. Wszyscy mieszkańcy budynków korzystają i partycypują w kosztach utrzymania bram i ogrodzeń, jak również w kosztach przyszłych remontów. Nabywcom miejsc postojowych naziemnych oraz lokali z ogródkami przysługiwać będzie prawo wyłącznego korzystania z ogródków / miejsc postojowych.

Apartamenty Kochanowskiego to 1, 2, 3-pokojowe mieszkania o najbardziej poszukiwanych powierzchniach od 26,10 – 84,40 m2 z antresolą.  Do każdego mieszkania przynależy balkon lub ogrodzony ogródek. Mieszkania dobrze nasłonecznione, wysokie na 2,65m. W budynkach rozmieszczona jest znaczna liczba komórek lokatorskich (22 szt. / 41 lokali mieszkalnych) oraz 45 miejsc postojowych Wysoką wartość inwestycyjną zapewnia położenie budynku w sąsiedztwie ścisłego centrum Lubina z dostępem do komunikacji miejskiej.

Kompleksowa obsługa kredytowa. Sam proces zakupu uprościliśmy do minimum: złożenie wniosku kredytowego i podpisanie umowy trwa tylko kilka dni. Wiarygodność dewelopera, firmy działającej na rynku od 2017 r., która może pochwalić się również jako Generalny  wykonawca, wybudowała nie tylko ponad 110 mieszkań, ale również wiele obiektów specjalistycznych. Dobra opinia oraz doskonale funkcjonujący program poleceń dotychczasowych klientów, którzy rekomendują Deweloper Opanowicz oraz kampania reklamowa oparta o opinie własnych klientów, plasują Deweloper Opanowicz jako lidera pod względem wiarygodności i rzetelności.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 26 do 85 m2
  • Powiatlubiński
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćLubin
  • Liczba mieszkań45
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaJana Pawła II
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję