Nieruchomości Pomorskie Gdynia Gdynia ONYX Luxury Apartments

ONYX Luxury Apartments

Deweloper: ONYX Development Sp. z o.o.
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Budynek zlokalizowany będzie w Gdyni na działce nr 1396 przy ulicy Hugo Kołłątaja 6A. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na III kwartał 2021, a ich zakończenie na koniec 2022 roku. 9-cio kondygnacyjny budynek wykonany zostanie z najbardziej wytrzymałych i odpornych materiałów budowlanych. Ściany konstrukcyjne w części podziemnej zaprojektowano z elementów żelbetowych, natomiast część nadziemną z bloczków silikatowych i żelbetowych. Budynek wyposażony zostanie w okna trzyszybowe o dużej powierzchni naświetlania. Ściany lokali mieszkalnych wykończone zostaną gładziami. Loggie oraz portfenetry zabezpieczone zostaną barierkami zgodnymi z wizualizacją.

Budynek zaprojektowany został w oparciu o ponadstandardowe rozwiązania. Wszystkie apartamenty wyposażone będą w klimatyzację, rolety zewnętrzne (elektryczne), wysokiej klasy wideodomofony. Na dachu budynku zaprojektowano przestronny taras dla mieszkańców. Przestrzenie do wspólnego użytkowania, takie jak, hol główny, klatki oraz korytarze zostaną wykonane według indywidualnego projektu wysokiej klasy. Zaprojektowane na 6 kondygnacjach budynku, zaczynając od parteru. W ofercie znajdują się lokale mieszkalne: 4, 3 oraz 2 pokojowe na powierzchni od 70 do 47 m2. Istnieje możliwość łączenia lokali w komfortowe powierzchnie o dużym metrażu oraz zaaranżowania całej ostatniej kondygnacji na przestronny apartament o powierzchni blisko 143 m2.

Na kondygnacji "-2" zaprojektowano 22 komórki lokatorskie o różnych powierzchniach Komórki są dodatkowo płatne. Decyzja o ich zakupie pozostaje w gestii klienta.  

W parterze budynku zaprojektowany został lokal usługowy z wysokimi, szklanymi witrynami. Wejście główne zlokalizowane będzie od strony ulicy Kołłątaja

Nad ostatnią kondygnacją zaprojektowany został przestronny taras na dachu. Zostanie on wyposażony w meble oraz roślinność. Przestrzeń ta stanowić będzie komfortową strefę wypoczynkową oraz widokową dla mieszkańców apartamentów.

Komunikacja w budynku, oprócz tradycyjnych schodów, odbywać się będzie za pomocą wysokiej klasy windy wewnętrznej. Będzie ona obsługiwała kondygnacje od -2 do 6.

W cenie apartamentu wliczone są grzejniki w pokojach oraz ogrzewanie podłogowe w łazienkach (zgodnie z projektem). Na etapie budowy istnieje możliwość zmiany sposobu ogrzewania z grzejników tradycyjnych na ogrzewanie podłogowe lub ogrzewanie mieszane (za dopłatą).

Ceny apartamentów są zróżnicowane, zależne od powierzchni oraz kondygnacji. Rozpoczynają się od kwoty 8.500 zł brutto

Współpracujemy z doświadczonym doradcą finansowym i pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPomorskie
  • Metrażod 48 do 70 m2
  • PowiatGdynia
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćGdynia
  • Liczba mieszkań23
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaHugo Kołłątaja 6A

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji: 6
Liczba apartamentów: 23
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję