Osiedle Chełmońskiego

Deweloper: Przedsiębiorstwo Budowlane LECHBUD
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Pierwsze 44 mieszkania gotowe będą do adaptacji przez przyszłych właścicieli do końca roku 2019. Osiedle zaprojektowane zostało w spokojnej, nowoczesnej architekturze, wpasowującej się w dotychczasowy krajobraz i istniejące sąsiedztwo, charakteryzującej się czystą formą zarówno elewacji jak i wnętrz.
Obszerne tarasy, balkony i duże przeszklenia to cechy charakterystyczne architektury Osiedla. Na projektowanym w centralnej części osiedla dziedzińcu powstanie plac zabaw dla najmłodszych a całość kompozycji przestrzennej dopełni zieleń towarzysząca i starannie dobrane elementy małej architektury.

W ofercie znajdują się wygodne i funkcjonalne lokale mieszkalne od typowych kawalerek o pow. 24 m2, poprzez 2- i 3-pokojowe o pow. od 34 do 72 m2, wyposażone w duże przeszklone balkony do 35 m2 lub przestronne tarasy dla mieszkań parterowych o pow. 30 m2.

Wszystko po to, by przyszli mieszkańcy mogli cieszyć się otwartą przestrzenią i relaksować w zaciszu swojego Osiedla. Mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim. Wszystkie lokale mieszkalne posiadać będą aneks kuchenny oraz indywidualny system ogrzewania w postaci dwufunkcyjnego kotła gazowego. Do każdego mieszkania przynależeć będzie komórka lokatorska, która doskonale spełni funkcję spiżarni bądź magazynku
Miejsca postojowe ogólnodostępne zaprojektowano w części zachodniej osiedla, na przestrzeni poza obszarem zabudowy mieszkalnej. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu garażu jedno bądź dwustanowiskowego znajdującego się
w podziemnej hali garażowej.

Myślisz, że decydując się na zakup mieszkania w Mosinie, nie będziesz miał dostępu do wszystkich udogodnień, do których przyzwyczaiłeś się w dużym mieście?
Czas przekonać się, że jest inaczej. Mosina to niewielkie, ale rozwinięte pod każdym względem miasteczko.

W pobliżu osiedla znajdują się utwardzone drogi, ścieżki i chodniki, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie. Niedaleko zlokalizowane są także sklepy, w których zrobisz niezbędne zakupy, oraz przedszkola i szkoły dla Twoich dzieci. Nie brakuje też przychodni, aptek, poczty czy urzędów. Bogata infrastruktura sprawia, że wszystko będziesz miał w zasięgu ręki, a właściwie… 10-minutowego spaceru.

Nowoczesna architektura mieszkań w Mosinie

Jak znaleźć kompromis pomiędzy chęcią zamieszkania blisko miasta, a jednocześnie w otoczeniu natury?

Jest na to sposób - to mieszkania w Mosinie oferowane przez dewelopera  PB LECHBUD, która ma ponad trzydziestoletnie doświadczenie w inwestycjach związanych z budową domów jedno- i wielorodzinnych.
Mieszkania w Mosinie, na Osiedlu Chełmońskiego II, znajdują się w zespole czterech nieruchomości wielorodzinnych. Szeroka oferta i przystępne ceny ułatwiają podjęcie najlepszej dopasowanej do potrzeb decyzji o wyborze nowego miejsca zamieszkania.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWielkopolskie
  • Metrażod 34 do 72 m2
  • Powiatpoznański
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćMościna
  • Liczba mieszkań107
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaChełmońskiego
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję