Brylantowe Przedmieście

Deweloper: Aparton Grupa Deweloperska
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Brylantowe Przedmieście to prestiżowe, kameralne osiedle trzech budynków o zabudowie wielorodzinnej. Każdy z nich posiada 33 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Daje to możliwość doboru mieszkania do indywidualnych potrzeb Klienta. Wszystkie budynki wyposażono w cichobieżne windy, rowerownię oraz skrytki lokatorskie. Dwa budynki wyposażono w podziemne hale garażowe z miejscami postojowymi.

Osiedle Brylantowe Przedmieście zostało podzielone na trzy etapy realizacji:

Etap I – ul. Juliana Tuwima 2 – obejmuje mieszkania 1,2,3 pokojowe o metrażach od 32m2 do 58m2 – zrealizowany.

W tym etapie powstał plac zabaw, jak również strefa wypoczynku.

Etap II – ul. Juliana Tuwima 6 – obejmuje mieszkania 1,2,3 pokojowe o metrażach od 32m2  do 71m2 oraz mieszkania  dwupoziomowe,  6-pokojowe o metrażach 92m2 i 124m2 – zrealizowany.

Etap III – ul. Juliana Tuwima 4 – obejmuje mieszkania 1,2,3 pokojowe o metrażach od 32m2 do 58m2 -Zakończenie budowy planowane jest na 31.08.2022r. – sprzedaż zakończona

Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne obejmujące mieszkania i część podziemną ze skrytkami lokatorskimi oraz rowerownią.  Dodatkowo, w dwóch pierwszych etapach inwestycji, w hali podziemnej znajdują się miejsca postojowe.

Każdy z budynków został wyposażony w windę, instalację domofonową, telewizyjną oraz internetową.

Zaprojektowane mieszkania posiadają balkony bądź przestronne tarasy.

Dla bezpieczeństwa mieszkańców przygotowana jest instalacja pod monitoring osiedlowy.

Elewacja budynków została utrzymana w biało-szarej kolorystyce z elementami okładzin o fakturze drewna dębowego. Elegancji dodają srebrne detale umieszczone na balkonach, pochwytach oraz drobnych ozdobach architektonicznych.

Nowoczesne balustrady z wysokogatunkowej stali nierdzewnej na balkonach w połączeniu z mlecznym przeszkleniem dodają elewacji wyjątkowego charakteru.

Brylantowe Przedmieście to inwestycja dla wymagających osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i zacisze własnego mieszkania.

Biel i czerń to dwa ponadczasowe kolory – zawsze modne! Taką kolorystykę zastosowano w częściach wspólnych budynku. Jasna barwa ścian klatek schodowych została wykończona brokatowym tynkiem strukturalnym i jest idealnym tłem dla monochromatycznych i stonowanych grafik.

Niepowtarzalnym elementem wnętrz są mapy Gniezna. Obrazują one charakterystyczne miejsca i obiekty tego historycznego miasta.

Zastosowane na fragmentach ścian lustra przepięknie odbijają światło, zdobią wnętrze oraz nadają przestronności. Nowoczesne lampy ścienne zamontowane na powierzchni luster oraz stylowe oświetlenie LED oryginalnie doświetlają ogólnodostępną przestrzeń korytarzy.

Niebywałego charakteru nadają wnętrzu podłogi części wspólnej budynku wyłożone naturalnym kamieniem – granitem, będącym odzwierciedleniem trwałości i ponadczasowej wytworności. Czarne poręcze oraz ciemne elementy dekoracyjne dopełniają całości.

Dzięki wysokiemu standardowi wykończenia, Mieszkańcy mogą zapomnieć o remontach części wspólnych na wiele lat.  

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWielkopolskie
  • Metrażod 32 do 124 m2
  • Powiatgnieźnieński
  • Termin oddaniaIII kw. 2022
  • MiejscowośćGniezno
  • Liczba mieszkań99
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaTuwima 2-6

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 3
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 99
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję