Opis inwestycji

Inwestycja

Modernistyczna architektura, przemyślane rozkłady, cisza i wygodna komunikacja z centrum to atuty, które zdecydowały o sukcesie Osiedla Nowe Złotno. W nowym etapie projektu korzystamy z tych doświadczeń, oferując 183 jasne i funkcjonalne mieszkania. W kaskadowej zabudowie liczącej od 4 do 8 kondygnacji, po raz kolejny czekać będą na przyszłych mieszkańców wygodne lokale 2-, 3- i 4-pokojowe.

Mieszkania

Nowe Złotno to kompleksowe osiedle mieszkaniowe powstające w kwartale ulic: Traktorowej, Rąbieńskiej i K. Cedry. Aktualnie w sprzedaży jest 5 etap inwestycji, a w nim nowe 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania. Osiedle powstaje w spokojnej i zielonej okolicy. Projektowane mieszkania wyposażone będą w balkony, natomiast do mieszkań na parterze przewidziano zielone tarasy. Z najwyższych pięter rozciągać się będzie spektakularny widok na panoramę miasta. Obszerny, zielony dziedziniec oraz zlokalizowane na parterze budynku. Lokale handlowe i usługowe poprawią komfort mieszkania na osiedlu. W części podziemnej powstanie garaż wielostanowiskowy połączony z poszczególnymi piętrami cichobieżną windą. Budowa rozpocznie się w drugim kwartale 2020 roku i zostanie ukończona z końcem 2021 roku, tak, aby lokale były gotowe do zamieszkania w pierwszym kwartale 2022 roku.

Lokalizacja

Osiedle Nowe Złotno powstaje w kwartale ulic: Traktorowej, Rąbieńskiej i K. Cedry. Położenie to zapewnia dogodne połączenie z centrum Łodzi, zarówno za pomocą samochodu jak i komunikacji miejskiej. Ogromną zaletą jest fakt, że Nowe Złotno powstaje w pobliżu istniejących już Osiedla Reymonta i Osiedla Żeromskiego, co zapewnia przyszłym mieszkańcom budynku dostęp do pełnej istniejącej infrastruktury miejskiej.

W pobliżu znajdują się:

 • żłobki,przedszkola, szkoły,
 • basen, ośrodek sportu oraz dom kultury.
 • urokliwy Park Generała Andersa,

Powszechna dostępność okolicznych terenów zielonych (pola, las) oraz dobra komunikacja z Parkiem Na Zdrowiu, Ogrodem Botanicznym oraz miejskim ZOO. To wszystko w połączeniu z doskonałą infrastrukturą edukacyjną pobliskiego Teofilowa sprawia, że lokalizacja Osiedla Nowe Złotno jest idealna dla rodzin z dziećmi.

O nas

Firma PROFIT Development została założona w 2003 roku. Od samego początku rozwijamy się dynamicznie dzięki konsekwentnie realizowanej strategii. Nasze realizacje cechuje różnorodność. W swojej historii budowaliśmy kameralne budynki liczące 11 mieszkań – Cichy Zakątek, duże osiedla składające się z 250 lokali – Etiuda oraz domy – Osiedle Plejada II. Nasza oferta zawsze była odpowiedzią na oczekiwania Klientów. Realizowaliśmy mieszkania w różnych segmentach rynku, w tym także luksusowe apartamenty w kameralnej Rezydencji Borek.

Najważniejsze informacje

 • WojewództwoŁódzkie
 • Metrażod 35 do 80 m2
 • PowiatŁódź
 • Termin oddaniaI kw. 2023
 • MiejscowośćŁódź
 • Liczba mieszkań617
 • DzielnicaPolesie
 • Rodzaj ofertyMieszkanie
 • UlicaTraktorowa 18-24

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 5
Liczba kondygnacji: 4-7
Liczba apartamentów: 617
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję