Apartamenty Przyjaciół

Deweloper: Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
od 7.400 zł/m2

Opis inwestycji

Tak na pewno można powiedzieć o okolicy, w której zamieszkasz. Inwestycja będzie doskonale skomunikowana z centrum Warszawy. Dojedziesz stąd w 3 minuty do stacji SKM Warszawa Płudy, a stąd z kolei w kilkanaście minut dotrzesz do stacji Warszawa Gdańska lub Śródmieście. Po pracy możesz cieszyć się naturą, którą masz tutaj na wyciągnięcie ręki! Poranny lub popołudniowy spacer po pobliskim lesie? Dlaczego nie, przecież jest po drugiej stronie ulicy!

 

Bryła budynku Apartamentów Przyjaciół to ciekawa kompozycja architektoniczna w kształcie litery L z otwartym dziedzińcem wewnętrznym.

Po tej właśnie, wewnętrznej stronie znajdują się tarasy i ogródki lokali na parterze, a także loggie i balkony mieszkań na wyższych kondygnacjach. Dzięki takiej aranżacji architektonicznej, Ty i Twoi bliscy będziecie cieszyć się większym komfortem i prywatnością.

 

Tylko dwa piętra zaplanowaliśmy w Apartamentach Przyjaciół, ale mając na uwadze komfort przyszłych mieszkańców, wyposażamy budynek w windę.

Wnętrza lokali na pewno Ci się spodobają. Dzięki dużym oknom, do środka wpada dużo światła słonecznego, a przestrzeń wydaje się zdecydowanie większa dzięki ponadstandardowej wysokości pomieszczeń. Mieszkania na parterze i 1. piętrze mają wysokość 280 cm, z kolei te na 2. piętrze są tylko cztery centymetry niższe.

 

Od 1 do 3 - to ilość pomieszczeń dostępnych w lokalach tej inwestycji. Metraż rozpoczyna się od 25 m2 a kończy na 64 m2. 9 lokali Apartamentów Przyjaciół dysponuje ogródkami, pozostałe z kolei wyposażone są w tarasy, które osiągają powierzchnię 32,24 m2, niewielkie loggie do 2,88 m2 i ustawne balkony o powierzchni do 7,67 m2.

Sam zdecyduj, jakie mieszkanie jest dla Ciebie odpowiednie. W Apartamentach Przyjaciół do dyspozycji mieszkańców będzie również podziemny garaż z 47 stanowiskami parkingowymi, a na zewnątrz zostały zaplanowane 3 miejsca postojowe przy wewnętrznym dziedzińcu inwestycji.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 7.400 zł
  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 26 do 66 m2
  • PowiatWarszawa
  • Termin oddaniaII kw. 2022
  • MiejscowośćWarszawa
  • Liczba mieszkań50
  • DzielnicaBiałołęka
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaCieślewskich

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji: 3
Liczba apartamentów: 50
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję