Bel Mare

Deweloper: Prestige
od 12.800 zł/m2

Opis inwestycji

W życiu, które rzadko daje nam możliwość, by zwolnić i odpocząć, każdy moment wytchnienia jest niesamowicie ważny. Relaks w spa, nad basenem, czy spacer brzegiem morza, już nie muszą być okazjonalną fanaberią, a mogą stać się codziennym luksusem.

Bel Mare by Prestige to inwestycja w zupełnie nowy komfort życia, realizowana w miejscowości Międzyzdroje. Jej założeniem jest stworzenie nowego Centrum Miasta otoczonego budynkami kompleksu na które składać się będą kolejno: BEL MARE I, BEL MARE II, AQUA I, AQUA RESORT, z centralnym punktem w postaci budynku Ratusza, z nowoczesnym placem miejskim, oferującym miejsca, w których skupiać się będzie życie towarzyskie mieszkańców.

Główna idea projektu to mieszkaj, wypoczywaj, zarabiaj, co jest możliwe dzięki przemyślanemu rozplanowaniu części wspólnych, które stanowią wizytówkę inwestycji i pozwalają na wypoczynek i komfort wszystkim mieszkańcom obiektu.

W ramach kompleksu BEL MARE goście mają dostęp do przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej. Na terenie inwestycji znajdować się będzie: basen, strefa zieleni, wodny Fun Park, wewnętrzna siłownia, całodobowa recepcja, restauracja i sala konferencyjna.

Nowe Centrum Miasta

Głównym założeniem projektu jest stworzenie nowego Centrum Miasta z centralnym punktem w postaci budynku Ratusza, z nowoczesnym placem miejskim, oferującym miejsca, w których skupiać się będzie życie towarzyskie mieszkańców. Nowe Centrum Miasta zachwyci estetyką przestrzeni oraz spójnością architektoniczną nawet najbardziej wymagających gości. Resort położony jest 400 metrów od morza, dlatego dla wszystkich tych, którzy pragną oglądać niezwykłe widoki, oferujemy podziwianie niesamowitych wschodów i zachodów słońca na plaży czy też spacer po urokliwej Promenadzie Gwiazd oddalonej o zaledwie 350 metrów.

Tętniący życiem Plac Miejski, położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu apartamentów BEL MARE, dzięki czemu wszyscy mieszkańcy będą mieli dostęp do punktów usługowych i tematycznych. Goście będą mogli spędzić niezapomniany wieczór w gronie najbliższych dzięki licznym restauracjom oferującym pyszne menu z kuchni regionalnej oraz śródziemnomorskiej, skosztować aromatycznej kawy w jednej z kawiarni znajdującej się w sąsiedztwie Ratusza a koneserzy win będą cieszyć się wspaniałą winiarnią, w której skosztują zarówno lokalnych win, jak i tych z innych zakątków świata. Ponadto dla sympatyków innego rodzaju alkoholi zostanie otwarty PUB w stylu angielskim z grami planszowymi.

Spójną częścią Kompleksu będzie strefa relaksu, w której nie zabraknie atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Goście przebywający na terenie obiektów, będą mieli dostęp do sali zabaw i salonu gier zręcznościowych, w której dostępne będą takie atrakcje jak: kręgielnia, ścianka wspinaczkowa, szachy, rzutki czy ping pong. Resortowy klimat dopełni sklep z pamiątkami.

Z myślą o najwyższym komforcie naszych gości w skład inwestycji wchodzić będzie także wielopoziomowy parking, który zapewnia wygodę parkowania dla każdego mieszkańca.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 12.800 zł
  • WojewództwoZachodniopomorskie
  • Metrażod 26 do 102 m2
  • Powiatkamieński
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćMiędzyzdrojach
  • Liczba mieszkań788
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaNowomyśliwska

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 4
Liczba kondygnacji: 788
Liczba apartamentów: 4-6
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję