Osiedle Królewskie

Deweloper: JHM DEVELOPMENT S.A.

Opis inwestycji

Poznaj Osiedle Królewskie

Osiedle Królewskie  zostało zaprojektowane z myślą o wymagających Klientach, ceniących wygodę w połączeniu z nowoczesną elegancją. Stonowana, ciepła kolorystyka elewacji, obecność terenów zielonych oraz prosta architektura - wszystko to sprawi prawdziwą przyjemność każdemu z mieszkańców Osiedla Królewskiego. Na inwestycję składają się trzy 4-piętrowe budynki mieszkalne, w których łącznie znajduje się 536 mieszkań. Wygodę zapewniają podziemne hale garażowe, w których zapewniono 308 miejsc dla samochodów. Na parterach budynków zlokalizowane są punkty usługowe i sklepy spożywcze.

Miejsce dla każdego

Osiedle Królewskie zostało realizowane w ramach trzech etapów.

Zaprojektowane tu mieszkania to zarówno lokale 1-pokojowe o niewielkim metrażu, doskonałe jako pierwsze mieszkanie, 2-pokojowe lokale dla młodych małżeństw oraz 3- i 4-pokojowe przestronne mieszkania rodzinne. Architekci JHM DEVELOPMENT zadbali o to, aby każdy znalazł odpowiadający mu metraż i układ. Mieszkania są dobrze doświetlone i zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Wszystkie mieszkania znajdujące się na parterze posiadają własny ogródek, a te umiejscowione na piętrach - przestronne balkony lub tarasy.

Udogodnienia dla mieszkańców

Na wydzielonych i dostępnych wyłącznie dla mieszkańców zielonych dziedzińcach znajdą się kolorowe i bezpieczne place zabaw dla dzieci. Komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewnią nowoczesne, cichobieżne windy. Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo mieszkańców - budynki wyposażone są w cyfrowe domofony.

Osiedle w całości zaprojektowane zostało z myślą o rodzinach z małymi dziećmi oraz o osobach starszych i niepełnosprawnych. We wszystkich budynkach zaprojektowano windy dostępne z poziomu hali garażowej, szerokie przejścia i korytarze. 

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPomorskie
  • Metrażod 40 do 78 m2
  • Powiatwejherowski
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćRumia
  • Liczba mieszkań536
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaDębogórska 80-84

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 3
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 536
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję