Opis inwestycji

Inwestycja

Factory Park to kolejny projekt grupy kapitałowej Wikana w Zamościu. To doskonale zaprojektowany zespół trzech budynków mieszkalnych z komórkami lokatorskimi i garażami podziemnymi, dla osób ceniących spokój, ciszę i prywatność, zlokalizowany blisko Centrum.

Projekt zakłada powstanie trzech budynków. Dwa z nich będą czterokondygnacyjne i jeden trzykondygnacyjny. W sumie powstanie 187 lokali mieszkalnych wraz z garażami podziemnymi. Budynki w obrysie przypominają literę „C” daje to możliwość wyboru mieszkania w zależności od preferowanej strony świata, co jest niezmiernie ważnym elementem podczas zakupu.

Harmonijny projekt osiedla zapewni przyszłym mieszkańcom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Jasna elewacja z dodatkiem koloru drewna, cegły, grafitu i bieli nada budynkom nowoczesnego szyku, a duże okna zapewnią jasne wnętrza. Kameralny charakter oraz estetyka wykonania to cechy wyróżniające inwestycję na tle innych. Najmłodsi będą mogli skorzystać z przygotowanego specjalnie dla nich placu zabaw.

W pierwszym etapie zostanie wybudowany czterokondygnacyjny budynek A1, z garażem podziemnym, w którym znajdować się będzie 68 mieszkań jedno, dwu, trzy i czteropokojowych o powierzchniach od 33 do 68 mkw. Oferowane mieszkania zostały precyzyjnie przygotowane i dopracowane pod kątem liczby pomieszczeń, funkcjonalności oraz optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Lokale mieszkalne na parterze będą posiadać przestronne ogródki. Na pozostałych kondygnacjach przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji słoneczny i przestronny balkon. W podziemiu budynku znajdzie się parking z miejscami postojowymi. Części wspólne zaprojektowano w sposób spójny z architekturą zaplanowanych budynków.

Lokalizacja

Inwestycja Factory Park położona jest w Zamościu przy Fabrycznej. W bliskiej odległości znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, szpital oraz galeria handlowa.

O nas

Motto WIKANA S.A. stanowi odzwierciedlenie podstawowych marzeń człowieka – posiadania własnego mieszkania. Obszar działalności obejmuje całość procesu deweloperskiego – od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom.

Zespół firmy jest złożony z młodej i pełnej entuzjazmu kadry, która na każdym etapie przygotowania inwestycji, począwszy od projektowania, poprzez realizację i stałą opiekę nad klientem, do momentu przeniesienia własności nieruchomości i odbioru kluczy, dokłada wszelkich starań aby dołączający do grona naszych klientów byli w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z WIKANA S.A.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoLubelskie
  • Metrażod 33 do 68 m2
  • PowiatZamość
  • Termin oddaniaIII kw. 2023
  • MiejscowośćZamość
  • Liczba mieszkań187
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaFabryczna

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 3
Liczba kondygnacji: 3-4
Liczba apartamentów: 187
Wysokość pomieszczeń: 1,66
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję