Parkowa Dzielnica

Deweloper: Wikana S.A.

Opis inwestycji

Inwestycja
Parkowa Dzielnicato zespół czterech wielorodzinnych budynków mieszkalnych przy ulicy Stanisława Leszczyńskiego w Przemyślu.Łącznie znajdzie się tu 246 dwu, trzy i czteropokojowych mieszkań, w metrażach od 26 m2 do 70m2.Każde z nich będzie posiadać balkon.Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane także komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne, które idealnie sprawdzą się jako spiżarnie lub magazynki.

Teren Parkowej dzielnicy zostanie zagospodarowany w taki sposób, aby przyszłym mieszkańcom zapewnić miejsce do wypoczynku i relaksu. Z myślą o najmłodszych zostaną przygotowane place zabaw, które od budynków będą oddzielać pasy zieleni – dzięki temu dzieci będą mogły bawić się w przyjemnym zaciszu.

Kameralny charakter parkowej dzielnicy oraz estetyka wykonania, to cechy wyróżniające inwestycję na tle innych. Osiedle zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zachować jak najwięcej otwartej przestrzeni, która zostanie wypełniona zielenią.

Przemyślane rozplanowanie budynków sprawi, że nie będą one zasłaniać się wzajemnie, dzięki czemu mieszkania będą jasne i odpowiednio nasłonecznione.

Dodatki dekoracyjne podkreślą niepowtarzalny charakter inwestycji, zaś układ balkonów – jej nowoczesną architekturę.

 

Lokalizacja
Inwestycja położona jest w niedalekiej odległości od centrum, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. To miejsce idealne zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób ceniących sobie cisze i spokój. W pobliżu osiedla znajdują się szkoły, uczelnia, dworzec autobusowy, szpital, kawiarnie, a także zabytkowy Pałac Lubomirskich z parkiem.

 

O nas 
Motto WIKANA S.A. stanowi odzwierciedlenie podstawowych marzeń człowieka - posiadania własnego mieszkania. Dom jest bowiem symbolem stabilizacji życiowej, gwarantem bezpieczeństwa, miejscem szczęścia. 
Zasadniczym celem przyświecającym połączeniu było utworzenie firmy będącej jednym z wiodących podmiotów działających na rynku deweloperskim. Połączenie spółki MASTERS S.A., dysponującej dużym potencjałem kapitałowym i wiedzą w zakresie prowadzenia inwestycji kapitałowych, oraz WIKANA S.A., posiadającej doświadczenie i silną pozycję solidnego dewelopera, doprowadziło do utworzenia konkurencyjnego podmiotu na rynku nieruchomości.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPodkarpackie
  • Metrażod 27 do 76 m2
  • PowiatPrzemyśl
  • Termin oddaniaII kw. 2022
  • MiejscowośćPrzemyśl
  • Liczba mieszkań210
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaStanisława Leszczyńskiego

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 5
Liczba kondygnacji: 6
Liczba apartamentów: 210
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję