Opis inwestycji

Inwestycja
Nova Targova to zespół dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych zlokalizowanych przy ulicy Targowej i Tracza w Tarnobrzegu. Obecnie realizowany Budynek B. 

W czteropiętrowym budynku zaprojektowano łącznie 75 lokali mieszkalnych w metrażach od 35 mkw do 82 mkw. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną dwu, trzy i czteropokojowe mieszkania z możliwością własnego zaaranżowania. Mieszkania na parterze od strony wschodniej budynku będą miały ogródki, a pozostałe lokale wyposażone zostaną w funkcjonalne balkony.
Funkcjonalne rozwiązania oraz estetyczna architektura podkreślą nowoczesny charakter miejsca. Elewacja utrzymana w jasnej kolorystyce sprawi, że budynki wyróżnią się elegancją i prostotą. Dopełnieniem będą atrakcyjne balkony, w których balustrada do połowy będzie pełna, a w górnej części wykonana z prętów. W budynkach zostanie zastosowana również oryginalna prostokątna stolarka okienna.

 

Budynek „A”: etap zrealizowany, sprzedaż zakończona

Budynek "B": budynek 4-klatkowy, 75 lokali mieszkalnych, winda.

Mieszkania w budowie; w sprzedaży; stan deweloperski.

 

Lokalizacja 
Położenie budynków to niewątpliwe ich bardzo duży atut. Usytuowanie w centrum, a zarazem w cichej, spokojnej lokalizacji sprawia, że to miejsce idealne dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie dbających o komfort użytkowania i estetykę wykonania. 
Osiedle jest ogrodzone z dwóch stron, natomiast od ulic Targowej i Tracza otwarta przestrzeń łączy się z układem miejskim. Teren wokół inwestycji zostanie zaaranżowany tak, aby w sposób funkcjonalny i estetyczny uwzględniał najważniejsze potrzeby mieszkańców. Znajdą się tu m.in. osiedlowe drogi, chodniki dla pieszych, ławki. Najmłodsi będą mogli spędzić swój wolny czas na placu zabaw. Wszystko w otoczeniu przyjemnej zieleni.

 

O nas 
Motto WIKANA S.A. stanowi odzwierciedlenie podstawowych marzeń człowieka - posiadania własnego mieszkania. Dom jest bowiem symbolem stabilizacji życiowej, gwarantem bezpieczeństwa, miejscem szczęścia. 
Zasadniczym celem przyświecającym połączeniu było utworzenie firmy będącej jednym z wiodących podmiotów działających na rynku deweloperskim. Połączenie spółki MASTERS S.A., dysponującej dużym potencjałem kapitałowym i wiedzą w zakresie prowadzenia inwestycji kapitałowych, oraz WIKANA S.A., posiadającej doświadczenie i silną pozycję solidnego dewelopera, doprowadziło do utworzenia konkurencyjnego podmiotu na rynku nieruchomości.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPodkarpackie
  • Metrażod 30 do 80 m2
  • PowiatTarnobrzeg
  • Termin oddaniaII kw. 2021
  • MiejscowośćTarnobrzeg
  • Liczba mieszkań120
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaTargowa 11

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 2
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 120
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję