Opis inwestycji

KrakoVska składać się będzie z dwóch budynków mieszkalnych: 17 i 13-piętrowego z lokalami użytkowymi
na parterze oraz jednego budynku biurowego. Prosta bryła stanowić będzie wyrazisty element na tle rzeszowskiego krajobrazu i stanie się komplementarną częścią miasta, będzie zapraszać wszystkich swoją dostępnością.

Nowoczesność, funkcjonalność i V-eko

Inwestycja przy ulicy Krakowskiej posiada wszystkie atuty, jakie powinno mieć mieszkanie w prężnie funkcjonującym mieście. Blisko stąd do sklepów, szkół, rekreacyjnych terenów zielonych, do przystanków komunikacji miejskiej, która w kilka minut zawiezie nas do centrum. To nie wszystko, tuż przy inwestycji przebiega droga wjazdowa do miasta oraz ścieżka rowerowa. Na terenie samej KrakoVskiej powstaną, wijące się wśród zieleni, trakty dla pieszych. 

 

KrakoVska wyposażona zostanie w dużą ilość stojaków na rowery (zarówno w garażu podziemnym jak i na zewnątrz). Dodatkowo rowerzyści będą mieć do dyspozycji zamykaną wiatę rowerową ze stacją obsługi rowerów oraz rowerową myjnię. Na parkingu zlokalizowana będzie stacja do ładowania samochodów elektrycznych.

KrakoVska - mieszkaj po swojemu!

Dziedziniec został zaplanowany w całości z myślą o mieszkańcach. Architektura światła, gra cieni, ławeczki, na których można usiąść i porozmawiać oraz zieleń, pośród której nie zabraknie traktów dla pieszych. Zieleń ta często występuje w formie pagórków, porośniętych bujnymi trawami i bylinami. W przestrzeń dziedzińców wkomponowane zostały także kwitnące drzewa. Między budynkami zlokalizowana została strefa rekreacyjno-wypoczynkowa z placem zabaw, na kórym znajdziemy m.in. oryginalny Spacenet, światowy bestseller - przestrzenna sieć zaprojektowana przez Conrada Rolanda, zachęcająca do wspinaczki i spędzania czasu na powietrzu. 

 

Cały teren inwestycji będzie otwarty – nie grodzimy, nie zamykamy się na ludzi. Otwartość na innych i na miasto zgodna jest z panującymi obecnie światowymi trendami. KrakoVska to nasza wspólna sprawa, sąsiad jest tu druhem i kompanem. Nie oznacza to, że rezygnujemy z wysokich standardów bezpieczeństwa. Teren zewnętrzny i garaż będą monitorowane.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPodkarpackie
  • Metrażod 40 do 97 m2
  • PowiatRzeszów
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćRzeszów
  • Liczba mieszkań314
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKrakowska

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 2
Liczba kondygnacji: 18
Liczba apartamentów: 314
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję