Apartamenty nad Iławką

Deweloper: Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB"
od 6.300 zł/m2

Opis inwestycji

Komfortowe mieszkania w centrum Iławy nad rzeką Iławką! Są takie miejsca, które pod każdym względem można nazwać wyjątkowymi…

Należy do nich niewątpliwie nasza najnowsza inwestycja deweloperska o nazwie „Apartamenty nad Iławką” położona w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczej rzeki Iławki.

„Apartamenty nad Iławką” to wyjątkowa i długo wyczekiwana inwestycja przy ul. Kościuszki w Iławie.

W tej lokalizacji znajdą się 4 budynki mieszkalne o wyższej, bo 5-kondygnacyjnej, zabudowie. Inwestycja będzie realizowana etapowo.

W trzecim etapie realizacji powstanie jeden 2-klatkowy budynek wielorodzinny o numerze budowlanym I2, w którym znajdzie się 49 mieszkań o powierzchni od 42 do 74m2.

Każde mieszkanie będzie posiadało balkon oraz przynależną piwnicę. A elegancki design i nowoczesne rozwiązania nadadzą wnętrzom budynku niepowtarzalnego charakteru i uczynią to miejsce prestiżowym i komfortowym.

Z balkonów i okien części mieszkań będzie się rozciągał przepiękny widok na deptak i rzekę Iławkę. A tym z Państwa, którzy nie będą mieli takiego widoku z okien swoich mieszkań, proponujemy spacer nad rzeką, która znajduje się tuż obok. Będzie tu można cieszyć się pięknem natury podczas długich spacerów lub spędzać czas bardziej aktywnie, na przykład realizując swoje rowerowe pasje.

Przed budynkiem zaprojektowano ogólnodostępny parking z miejscami postojowymi.

Prestiż, komfort i bliskość natury w centrum miasta – to wszystko czyni to miejsce wyjątkowym i niepowtarzalnym. „Apartamenty nad Iławką” to jedyna szansa na własne mieszkanie w tak atrakcyjnym miejscu!

To jedyne takie miejsce w Iławie - Twoje miejsce i Twój adres!

Lokale własnościowe z udziałem w gruncie. Na każdy lokal zakładana jest odrębna księga wieczysta. W budynku powstanie Wspólnota Mieszkaniowa.

Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera. Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów znajdujące się na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd budynków/obiektów może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 6.300 zł
  • WojewództwoWarmińsko-mazurskie
  • Metrażod 38 do 76 m2
  • Powiatiławski
  • Termin oddaniaI kw. 2022
  • MiejscowośćIława
  • Liczba mieszkań180
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKościuszki

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 4
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 180
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję