Nowomiejska

Deweloper: Developer Piotr Basiewicz
od 5.850 zł/m2

Opis inwestycji

Inwestycja

Mieszkania wyższego piętra... Nowomiejska to modernistyczne osiedle w centrum Suwałk.

Słoneczne mieszkania, budowane w otoczeniu zieleni, projektowane w procesie szacunku dla środowiska naturalnego. To idealny sposób na prawdziwe życie w zgodzie ze sobą. Ekologia i budownictwo tworzą wspólną rodzinę rozwiązań typu Smart. Bliskość Centrum i naturalnych wartości to fundament projektu Nowomiejska. Nowoczesne procedury projektowe, najdroższe materiały, prosta elegancja części wspólnych i elewacji to zalążek, z którego wyrasta idea mieszkań Nowomiejska w Suwałkach. Badamy trendy, szukamy innowacyjnych rozwiązań na wszystkich etapach inwestycji, chcemy budować nowe wartości, nową przestrzeń, nową jakość mieszkalnictwa w Suwałkach.

Modernistyczne, słoneczne apartamenty Nowomiejska to najlepsze miejsce do realizowania współczesnych trendów dobrego funkcjonowania w zakresie dostępu do kultury, zdrowia, edukacji i wypoczynku.

Nowomiejska to kameralne III piętrowe budynki otoczone zielenią. Na parterze olbrzymie, przepastne tarasy z prywatnym ogrodem płynnie przechodzą w zieleń parku osiedlowego. Idea osiedla wydziela strefy rekreacji oraz integracji domowników, uformowane przez nowocześnie zaprojektowaną zieleń.

 

Idea architekta zakłada jasne, widne mieszkania obfitujące w duże przeszklenia. Dobre życie mieszkańców budujemy w oparciu o funkcjonalny podział mieszkania na strefy dzienne i nocne. Na każdym kroku wprowadzamy innowacje. Standardem jest wygodny parking podziemny. Wiemy, jak budować spokój – komunikację klatki schodowej wraz z windą oddzieloną drzwiami akustycznymi od strefy mieszkalnej. Na naszym osiedlu zamieszka ekologia - przewidzieliśmy parkingi dla rowerów, bo wiemy, że bezpieczna ścieżka rowerowa prowadzi wprost na osiedle Nowomiejska.

 

Idea SmartSuwałki 

Czym jest idea SmartCity? Osiedle Nowomiejska to nowoczesna myśl projektowa stawiająca w swym centrum „zieloną inteligencję” środowiska naturalnego. Nowoczesne trendy ekologii i zrównoważonego rozwoju to fundament naszej inwestycji. Idea SmartCity w praktyce funkcjonowania miast jest w Polsce mało znana – Suwałki staną się pionierem i prekursorem nowych działań.

 

Inteligentne mieszkania projektu osiedla Nowomiejska posiadają optymalną, inteligentną funkcjonalność pomieszczeń. To miejsce dla prekursorów, których zainspiruje podział na strefy dzienne i nocne. Ofertę kierujemy do ludzi otwartych na swobodę w indywidualnej adaptacji pomieszczeń. Apartamenty Nowomiejska tworzymy na miarę indywidualizmu przyszłych właścicieli.

Blisko do doskonałości...Projekt Nowomiejska powstaje z myślą o osobach mających wysokie wymagania estetyczne, ceniących komfort i dyskretną elegancję. Budynkom charakteru nadaje bezkompromisowa elewacja oraz panoramiczne okna. Inwestycję wyróżnia niespotykana architektura, w której wykorzystane zostaną najdroższe materiały i rozwiązania technologiczne.

 

Skrzyżowanie zieleni i miejskości...

Dyskretny i odważny styl budownictwa adresowany jest do osób pragnących żyć pełnią doznań. Apartamenty połączone jedną kreślarską linią z zielonym obrysem przyszłego parku to najwyższy atut inwestycji. Dzięki wyróżniającej się architekturze budynków oraz zachowanym walorom przyrodniczym miejskiego parku, powstanie najbardziej elegancka i reprezentacyjna ze wszystkich przestrzeni nowych SmartSuwałk. Osiedle Nowomiejska proponuje odpłatne wyposażenie apartamentów w inteligentny system FIBARO, który wychodzi naprzeciw wymaganiom osób, które cenią praktyczne, nowoczesne technologie.

 

Plan każdego mieszkania projektu Nowomiejska wyznacza inteligencja, którą cechuje otwarta, jasna przestrzeń salonu i jadalni, naturalnie powiększonej przez przyległe tarasy. W tym centralnym punkcie toczyć się będzie codzienne życie mieszkańców, to tutaj w gronie przyjaciół i znajomych podziwiać będziemy piękno przyległego miejskiego parku. Dzięki wysokim oknom będzie to najbardziej spektakularna strefa mieszkania. Łączenie przestrzeni mieszkania z naturalnym widokiem na obszar zielony nadaje pełni definicji słowa – apartament.

 

Premium Invest Developer

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy etap realizowanych przez nas inwestycji mieszkaniowych był dopracowany w najmniejszych szczegółach. Realizujemy inwestycje od projektu, aż po wykończenie wnętrza oraz otaczających inwestycję terenów zielonych – tzw. terenów wspólnych. Staramy się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów w zakresie zarówno jakości stosowanych materiałów, fachowości wykonania, jak i najwyższego standardu obsługi sprzedażowej i posprzedażowej.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ I ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Wykorzystujemy naszą wiedzę w zakresie budownictwa energooszczędnego oraz doświadczenie w zakresie praktycznego zastosowania nowoczesnych rozwiązań. Zastosowanie najnowszych technologii oraz materiałów najlepszej jakości sprawia, że inwestycje realizowane przez nas są trwałe, bezpieczne oraz ekonomiczne w eksploatacji.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 5.850 zł
  • WojewództwoPodlaskie
  • Metrażod 57 do 73 m2
  • PowiatSuwałki
  • Termin oddaniaII kw. 2021
  • MiejscowośćSuwałki
  • Liczba mieszkań80
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaNowomiejska

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 5
Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 80
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję