Opis inwestycji

Zamieszkaj przy Lagunie

Scandi City to powstający w podwrocławskich Siechnicach tuż przy Błękitnej Lagunie nowy projekt Grupy Deweloperskiej Scandi Home, na który składać się będą 72 jednorodzinne, dwukondygnacyjne domy szeregowe. W pierwszym etapie powstanie ich 28, w kolejnych dwóch 16 i 28.  Projekt jest połączeniem nowoczesności z funkcjonalnością, a jednym z jego najważniejszych atutów jest lokalizacja – zarówno z komunikacyjnego, jak i rekreacyjnego punktu widzenia. 

Komfort i przestrzeń

Powstające przy ulicy Paderewskiego na atrakcyjnie położonej działce osiedle oferuje przyszłym mieszkańcom dwa zróżnicowane pod względem metrażu domy do wyboru: 84m2 oraz 112m2. W obu przypadkach są to domy dwukondygnacyjne. Parter każdego z domów to przede wszystkim duży, jasny i przestronny salon z wyjściem na taras i do ogrodu. Jego uzupełnieniem jest aneks kuchenny, mniejsza łazienka, wiatrołap oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze.

Jeden dom, wiele możliwości

Na piętrze przyszli mieszkańcy otrzymają do dyspozycji trzy lub nawet cztery sypialnie oraz bardzo dużą i komfortową łazienkę. Wszystkie pomieszczenia, w tym również łazienka, będą doskonale doświetlone światłem naturalnym dzięki znajdującym się w nim oknom. Dzięki elastycznemu projektowi zarówno na parterze i jak i pierwszej kondygnacji mieszkańcy będą mieli  dużą swobodę w kontekście ich aranżacji i zagospodarowania. 

 

Malownicza okolica

Scandi City powstanie na jednej z atrakcyjniej położonych działek w całej okolicy. W jej bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zalew Błękitna Laguna. Cała przestrzeń wypełniona jest zielenią i terenami rekreacyjnymi, pośród których dla przyszłych mieszkańców dostępnych jest mnóstwo spacerowych i rowerowych ścieżek. Dodatkowo każdemu domowi towarzyszyć będą ogrody do nawet 180 m2.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 84 do 111 m2
  • Powiatwrocławski
  • Termin oddaniaIV kw. 2021
  • MiejscowośćSiechnice
  • Liczba mieszkań72
  • Rodzaj ofertyDom
  • Ulica Paderewskiego

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 2
Liczba apartamentów: 71
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję