Siewierska 18

Deweloper: Sawa Apartments
od 13.597 zł/m2

Opis inwestycji

Inwestycja 
Siewierska 18 to kameralna inwestycja na Starej Ochocie. Unikalny charakter inwestycji opiera się na wysmakowanym projekcie architektonicznym, dbałości o najwyższą jakość materiałów oraz samej lokalizacji. Budynek został tak zaprojektowany, aby wkomponować się w otoczenie wraz z wykorzystaniem wewnętrznego podwórka i zieleni co ma dać komfort i prywatną przestrzeń mieszkańcom Siewierskiej 18. 
Stonowana i elegancka, kamienna elewacja Siewierskiej 18, w połączeniu z architektoniczną atmosferą Starej Ochoty tworzą miejsce o niepowtarzalnym klimacie. Inwestycja oferuje 23 apartamenty o metrażach od 47 do 143 m2, ulokowanych na 7 kondygnacjach. Indywidualna aranżacja daje możliwość stworzenia lokalu idealnego dla mieszkańców Siewierskiej 18. Każdy z apartamentów posiada własną loggie lub taras. Właściciele apartamentów mają możliwość zakupu miejsca postojowego w należącym do inwestycji garażu podziemnym.

 

Lokalizacja 
Inwestycja zlokalizowana blisko terenów zielonych; w otoczeniu Pola Mokotowskiego, Parku Szczęśliwieckiego oraz Parku Zachodniego. Znakomita lokalizacja sprzyja praktykowaniu wielu form wypoczynku na świeżym powietrzu tj. jogging, jazda na rolkach i rowerze, a także rekreację na basenie.
Stara Ochota jest jedną z najstarszych dzielnic Warszawy, a lokalizacja inwestycji pozwala docenić cichą i kameralną okolicę, a z drugiej strony umożliwia szybki dostęp do każdego miejsca w Warszawie. 

 

O nas
Sawa Apartments Sp. Z o.o. na Polskim rynku działa od 2002 roku. Zrealizowaliśmy szereg inwestycji mieszkaniowych w najbardziej prestiżowych dzielnicach Warszawy i na terenie całej Polski, w tym prezentowane na stronie Solec Residence, Siewierska 18, Kozubnik. W parze z nowoczesną architekturą oraz najwyższą jakością wykonania, idzie dbałość o potrzeby i oczekiwania współczesnego klienta. 16 lat doświadczenia, 9 zrealizowanych inwestycji, 4 inwestycje w trakcie realizacji, inwestycje w 7 miastach w Polsce.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 13.597 zł
  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 47 do 143 m2
  • PowiatWarszawa
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćWarszawa
  • Liczba mieszkań6
  • DzielnicaOchota
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaSiewierska 18

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji: 7
Liczba apartamentów: 23
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję