OSIEDLE AURA

Deweloper: Alkop Deweloper
od 4.481 zł/m2

Opis inwestycji

Inwestycja

Kameralne OSIEDLE AURA to inwestycja składająca się z 19 domów jednorodzinnych w dwóch etapach, zlokalizowanych w Świlczy – 4 km od granicy z Rzeszowem. Architektura budynków wyróżnia się nowoczesną biało-szarą kolorystyką. Bryły budynków, utrzymane w modernistycznym stylu są proste i funkcjonalne. Całość doskonale wpisuje się w otaczający krajobraz.

Cena 540 000 zł - stan surowy zamknięty z elewacją.

Możliwy zakup domu stanie deweloperskim.

Projektując osiedle zwrócono uwagę nie tylko na nowoczesny wygląd, ale i komfort życia mieszkańców.

Spokojna zielona okolica sprawia, że mieszkańcy czują tutaj spokój i wytchnienie od codziennego pędu życia, przejawiający się m.in. w możliwości zastosowania alternatywnych, prozdrowotnych i ekologicznych źródeł energii w ogrzewaniu domu. Dom jest wieloopcjonalny, można zaadoptować dodatkową powierzchnię strychową o powierzchni 79 m2 po podłodze i tym sposobem z domu 130 m2 uzyskujemy do 200 m2 powierzchni mieszkalnej.

Lokalizacja

Atutem Osiedla Aura jest lokalizacja, ucieczka od miejskiego zgiełku szybki, niezakorkowany dojazd do centrum bliskość szkoły i przedszkola możliwość szybkiego włączenia się do autostrady A4 lub drogi ekspresowej S19 bliskość Strefy Ekonomicznej Dworzysko tereny wokół sprzyjają rekreacji, turystyce pieszej i rowerowej nowoczesna, energooszczędna technologia wykonania budynków (w opcji np. fotowoltaika, maty grzewcze na podczerwień itp.). 

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 4.481 zł
  • WojewództwoPodkarpackie
  • Metrażod 130 do 200 m2
  • Powiatrzeszowski
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćŚwilcza
  • Liczba mieszkań19
  • Rodzaj ofertyDom

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 19
Liczba kondygnacji: 2
Liczba apartamentów: 19
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję