Villa Stoki

Deweloper: Varitex Sp. z o.o. Sp. K.
od 5.000 zł/m2

Opis inwestycji

Inwestycja

Osiedle Beskidzka zakłada 79 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Do każdego domu przynależy ogródek oraz miejsce parkingowe na terenie Inwestycji.

 

Dom typu C (4 sypialnie) – to dom dwukondygnacyjny o pow. ok. 110 m2. 4-5 osobowa rodzinna poczuje się tutaj swobodnie. Dom daje możliwość własnej aranżacji, dostosowując się do indywidualnych potrzeb. Na parterze znajduje się salon z kuchnią, klatka schodowa z dodatkową przestrzenią do zagospodarowania pod schodami, wc oraz przedsionek. Piętro posiada dwie widne i przestronne sypialnie o pow. 7 m2 i 17 m2 oraz łazienkę o pow. 5 m2. Poddasze mieści dwie sypialnie o pow. 12 m2 i 16 m2. oraz łazienkę o pow. 5 m2. Do każdego domu przynależy ogródek i taras. Dodatkowo do każdego domu przypisane jest jedno miejsce parkingowe.

 

O firmie - VARITEX

Varitex jest znaną, łódzką firmą działającą na rynku deweloperskim i budowlanym już od 35 lat.

Tworzymy przestrzenie sprzyjające realizacji potrzeb Klientów indywidualnych, instytucji i firm.

Dążymy do zapewnienia naszym Partnerom Biznesowym atrakcyjnych produktów, charakteryzujących się najwyższą jakością w obszarze projektowym i wykonawczym.

W działaniu kierujemy się filozofią komfortowej przestrzeni, czyli takiej, która  wspiera w działaniu i odpoczynku, zachowuje  indywidualność w swojej formie, zapewnia prestiż. Tworzymy miejsca zbudowane na dobrych materiałach i precyzyjnym wykonawstwie. Te cechy wpisujemy we wszystkie nasze projekty.

Zajmujemy się kompleksową realizacją różnego typu inwestycji w obszarze nieruchomości mieszkaniowych, przemysłowych, logistycznych, budynków użyteczności publicznej i fotowoltaiki. Nasze realizacje rozpoczynamy od pozyskania gruntu, następnie prowadzimy procedury administracyjne i koordynujemy prace projektowe, takie jak przygotowanie MPZP, uzyskania WZiZT, pozwolenia na budowę. Realizujemy budowę aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Jako generalny wykonawca zrealizowaliśmy szereg obiektów przemysłowych, mieszkaniowych i budynków użyteczności publicznej. Stosowaliśmy przy tym nowoczesne rozwiązania materiałowe, techniczne i organizacyjne.

Wyróżnia nas rzetelność i sprawny przebieg projektów. Zachowujemy terminy realizacji, zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji. Dbamy o wysoką jakość wykonywanych realizacji oraz o środowisko naturalne inwestując w odnawialne źródła energii. Osiągamy to dzięki wyszkolonej kadrze menadżerskiej, wysoko wykwalifikowanym pracownikom oraz przestrzeganym procedurom.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 5.000 zł
  • WojewództwoŁódzkie
  • Metrażod 75 do 112 m2
  • PowiatŁódź
  • Termin oddaniaII kw. 2023
  • MiejscowośćŁódź
  • Liczba mieszkań79
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaBeskidzka 109

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 2
Liczba apartamentów: 79
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję