Nowe inwestycje na sprzedaż - Świecie | Villare.pl

Osiedle Laskowicka
Ogłoszenie archiwalne

Świecie, Laskowicka

46 - 72 m2

Powierzchnia

198

Mieszkania

Osiedle Marianki
Ogłoszenie archiwalne

Świecie, Jana III Sobieskiego

36 - 60 m2

Powierzchnia

140

Mieszkania

Bona Prestige Apartamenty
Ogłoszenie archiwalne

Świecie, Królowej Bony

42 - 94 m2

Powierzchnia

86

Mieszkania

Nowe Marianki
Ogłoszenie archiwalne

Świecie, Władysława Jagiełły

42 - 66 m2

Powierzchnia

174

Mieszkania

Rynek pierwotny Świecie

Świecie to miasto na prawach powiatu położone w województwie kujawsko-pomorskimŚwiecie to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Świeciu chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Świeciu.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Świecie

Rynek nieruchomości pierwotnych w Świeciu jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Świeciu. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Świeciu, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Świecie rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Świeciu.

W Świeciu deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Świeciu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Świeciu kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Świeciu jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Świeciu zaczynają się nawet od ok. 4 000 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Świecie

Deweloperzy w Świeciu w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Świeciu przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Świeciu znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Świeciu najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Świeciu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Świecie rynek pierwotny

Deweloper Świecie dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Świecie jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Świeciu. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Świeciu przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Świeciu w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Świeciu i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Świecie ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Świecie

W Świeciu wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Świeciu dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Świeciu dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Świeciu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję