Nowe inwestycje na sprzedaż - Wieliczka | Villare.pl

Aleja Parkowa

Wieliczka, osiedle Szymanowskiego

61 - 72 m2

Powierzchnia

23

Mieszkania

Królewskie Tarasy
od 5.640 zł/m2

Wieliczka, Bolesława Chrobrego 20-28

25 - 63 m2

Powierzchnia

710

Mieszkania

Dobczycka 24
od 5.907 zł/m2

Wieliczka, Dobczycka 24

56 - 61 m2

Powierzchnia

10

Mieszkania

Południowe Ogrody

Wieliczka, Niepołomska 47E

1

Mieszkania

Aleja Zbożowa
od 5.800 zł/m2

Wieliczka, Żbożowa

29 - 106 m2

Powierzchnia

122

Mieszkania

Słoneczne Ogrody Wieliczka
od 5.800 zł/m2

Wieliczka, Krzyszkowicka

2

Mieszkania

Na Sadowej
od 5.100 zł/m2

Wieliczka, Sadowa 24

61 - 90 m2

Powierzchnia

108

Mieszkania

Inwestycja w Zabawie
od 5.456 zł/m2

Wieliczka, Poddębowiec

53 - 58 m2

Powierzchnia

22

Mieszkania

Osiedle Klasno
od 4.004 zł/m2

Wieliczka, Jasna 8

40 - 133 m2

Powierzchnia

108

Mieszkania

Osiedle Pod Pomnikiem
od 4.305 zł/m2

Wieliczka, Winnicka 57-59

10

Mieszkania

Rynek pierwotny Wieliczka

Wieliczka to miasto na prawach powiatu położone w województwie małopolskieWieliczka to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Wieliczce chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Wieliczce.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Wieliczka

Rynek nieruchomości pierwotnych w Wieliczce jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Wieliczce. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Wieliczce, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Wieliczka rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Wieliczce.

W Wieliczce deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Wieliczce nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Wieliczce kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Wieliczce jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Wieliczce zaczynają się nawet od ok. 6 000 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Wieliczka

Deweloperzy w Wieliczce w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Wieliczce przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Wieliczce znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Wieliczce najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Wieliczce nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Wieliczka rynek pierwotny

Deweloper Wieliczka dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Wieliczka jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Wieliczce. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Wieliczce przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Wieliczce w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Wieliczce i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Wieliczka ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Wieliczka

W Wieliczce wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Wieliczce dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Wieliczce dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Wieliczce.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję