Nowe inwestycje na sprzedaż - Ciechanów | Villare.pl

Qubik

Qubik Ciechanów, Powstańców Wielkopolskich

27 - 64 m2

Powierzchnia

88

Mieszkania

Apartamenty Opinogórska

Apartamenty Opinogórska Ciechanów, Opinogórska

38 - 72 m2

Powierzchnia

195

Mieszkania

Osiedle Szwanke
od 4.800 zł/m2

Osiedle Szwanke Ciechanów, Karola Szwanke

36 - 69 m2

Powierzchnia

150

Mieszkania

Osiedle Klonove
od 5.447 zł/m2

Osiedle Klonove Ciechanów, Szwanke

34 - 81 m2

Powierzchnia

78

Mieszkania

Harcerska 8
od 5.349 zł/m2
Ogłoszenie archiwalne

Harcerska 8 Ciechanów, Harcerska 8

38 - 89 m2

Powierzchnia

110

Mieszkania

Osiedle Perłowe
od 3.700 zł/m2
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Perłowe Ciechanów, Wincentego Witos

37 - 99 m2

Powierzchnia

184

Mieszkania

Rynek pierwotny Ciechanów

Ciechanów to miasto na prawach powiatu położone w województwie mazowieckim.  Ciechanów to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Ciechanowie chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Ciechanowie.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Ciechanów

Rynek nieruchomości pierwotnych w Ciechanowie jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Ciechanowie. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Ciechanowie, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Ciechanów rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Ciechanowie.

W Ciechanowie deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Ciechanowie nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Ciechanowie kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Ciechanowie jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Ciechanowie zaczynają się nawet od ok. 4 500 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Ciechanów

Deweloperzy w Ciechanowie w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Ciechanowie przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Ciechanowie znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Ciechanowie najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Ciechanowie nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Ciechanów rynek pierwotny

Deweloper Ciechanów dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Ciechanów jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Ciechanowie. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Ciechanowie przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Ciechanowie w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Ciechanowie i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Ciechanów ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Ciechanów

W Ciechanowie wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Ciechanowie dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Ciechanowie dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Ciechanowie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję