Nowe inwestycje na sprzedaż - Gdańsk | Villare.pl

Javorova

Gdańsk, Jasień, Jaworowa

27 - 70 m2

Powierzchnia

168

Mieszkania

Atrium Oliva

Gdańsk, Bażyńskiego

36 - 128 m2

Powierzchnia

149

Mieszkania

Młyny Gdańskie

Gdańsk, Siedlce, Jacka Malczewskiego

25 m2

Powierzchnia

59

Mieszkania

Zajezdnia Wrzeszcz
od 8.700 zł/m2

Gdańsk, Wrzeszcz

29 m2

Powierzchnia

125

Mieszkania

Bastion Wałowa
od 8.599 zł/m2

Gdańsk, Śródmieście, Wałowa

26 m2

Powierzchnia

704

Mieszkania

Foresta
od 7.392 zł/m2

Gdańsk, Piecki-Migowo , Myśliwska

44 m2

Powierzchnia

157

Mieszkania

EGO

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Wielkopolska

93 m2

Powierzchnia

6

Mieszkania

Osiedle Stylove
od 5.700 zł/m2

Gdańsk, Stylowa

58 m2

Powierzchnia

40

Mieszkania

Zielona Park
od 5.900 zł/m2

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Darżlubska

153 m2

Powierzchnia

6

Mieszkania

Olchowa Dolina
od 5.600 zł/m2

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Olchowa

150 - 220 m2

Powierzchnia

21

Mieszkania

Rynek pierwotny Gdańsk

Gdańsk to piękne miasto położone nad Morzem Bałtyckim z ponad tysiącletnią historią. Miasto przepełnione duchem wolności i solidarności którego mottem jest ,,Nec Temere, Nec Timide” co znaczy odważnie ale z rozwagą. Jednocześnie to wyjątkowa metropolia która urzeka bajkową architekturą. Obecnie Gdańsk to ważne centrum kulturalne, naukowe i gospodarcze oraz węzeł komunikacyjny północnej Polski. Stały napływ ludności sprawia, że mocno rozwija się również rynek nieruchomości pierwotnych. Gdańsk jest stale napędzany przez kolejne inwestycje mieszkaniowe deweloperów, którzy chętnie wybierają miasto, jako miejsce do lokowania kapitału.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych w Gdańsku

Rynek pierwotny Gdańsk to jeden z największych i najbardziej konkurencyjnych rynków nieruchomości pierwotnych w Polsce. Na dynamikę rynku nieruchomości pierwotnych w Gdańsku wpływa duża i dobrze rozwinięta aglomeracja Trójmiasta oraz walory turystyczne regionu. Nowe mieszkania w Gdańsku z rynku pierwotnego bardzo często traktowane są jako inwestycje. Duże zapotrzebowanie na nowe nieruchomości w Gdańsku powoduje konieczność kupowania tzw. ‘’dziury w ziemi’’ oraz wpływa na ceny nowych mieszkań i domów w Gdańsku.

Duże zainteresowanie zakupem nowych mieszkań i domów w Gdańsku pozytywnie wpływa na rynek nieruchomości pierwotnych. Gdańsk to również region, do którego przybywają osoby o bardzo różnych potrzebach i oczekiwaniach co do samych nieruchomości. Dlatego też deweloperzy w Gdańsku oferują różnorodne mieszkania, które są dostosowane do potrzeb singli jak i rodzin z dziećmi. Można wybierać zarówno spośród niewielkich kawalerek, jak i bardzo dużych apartamentów. Dostępne są również budynki mieszkalne w różnym standardzie. Dużych rozmiarów rynek nieruchomości pierwotnych sprawia, że łatwo dopasować nieruchomość do własnych potrzeb. Jak przystało na duże miasto ceny nowych nieruchomości w Gdańsku w najlepszych lokalizacjach są naprawdę wysokie. Najbardziej ekskluzywne mieszkania mogą osiągać ceny nawet kilkunastu tysięcy złotych za metr kwadratowy. Średnia dla całego rynku nieruchomości w Gdańsku wynosi 5603 zł/m2.

 

Co jest w stanie zaoferować deweloper Gdańsk?

Deweloper Gdańsk jest w stanie zaproponować bardzo wiele interesujących nieruchomości, z których dopasowanie tych najbardziej odpowiadających potrzebom nie będzie stanowiło kompletnie żadnego problemu i będzie przebiegało bardzo komfortowo. Deweloperzy w Gdańsku skupiają się głównie na potrzebach swoich klientów i to właśnie z myślą o nich oferują bardzo szeroki wybór interesujących nieruchomości, które będą odpowiadały wymaganiom wszystkich osób. Skorzystanie z ofert najbardziej renomowanych przedsiębiorstw będzie dawało znakomite rezultaty.

Deweloperzy w Gdańsku posiadają w swoich ofertach cały przekrój nieruchomości. Zarówno osoby samotne, jak i rodziny z dziećmi będą w stanie z tak rozbudowanych ofert wybrać odpowiednie mieszkanie. Wielu deweloperów decyduje się także na budowę parkingów podziemnych oraz udostępnianie komórek lokatorskich. Często można także liczyć na obecność przed blokiem patio oraz placu zabaw, które pozwalają na bardzo miłe spędzenie swojego czasu.

 

Nowe mieszkania Gdańsk rynek pierwotny

Nowe mieszkania Gdańsk są budowane zarówno blisko centrum, jak i na obrzeżach miasta w zdecydowanie spokojniejszych okolicach. Obrzeża miasta są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi regionami i poleca się zamieszkanie w nich przede wszystkim rodzinom z dziećmi. Bliskość natury i spokój sprawiają, że można wieść bardzo wygodne życie w tych regionach. Warto wybierając mieszkania z rynku pierwotnego Gdańsk zwracać uwagę również na dostępność parkingów podziemnych, gdyż zdecydowanie ułatwiają one parkowanie auta i mogą być bardzo przydatne.

 

Nowe domy Gdańsk rynek pierwotny

Deweloper Gdańsk  dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Gdańsk jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Gdańsk. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Gdańsku  przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Gdańsk w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Gdańsku i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy Gdańsk ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Gdańsk to świetne miasto do inwestowania

Nowe mieszkania Gdańsk są bardzo dobrym wyborem dla osób, które szukają dobrego sposobu na zainwestowanie swoich środków finansowych i ulokowanie swojego kapitału w pewnej inwestycji. Gdańsk jest popularny przede wszystkim wśród studentów. Dlatego też wynajmowanie niewielkich kawalerek nie stanowi kompletnie żadnego problemu. Młode osoby bardzo chętnie wybierają takie właśnie lokale dla siebie i chętnie z nich korzystają. Dodatkowo Gdańsk skupia aż 80% studentów z całego Trójmiasta. Jest zatem bardzo dużym ośrodkiem akademickim i dzięki temu wynajmowanie przebiega o wiele bardziej komfortowo i jeszcze przyjemniej.

Inwestorzy mają zatem w Gdańsku ułatwione zadanie. Mieszkania Gdańsk wynajmują się bowiem bardzo szybko i jest naprawdę wielu zainteresowanych takimi właśnie nieruchomościami, które mogą spełniać wszystkie oczekiwania. Można także zastanowić się nad kupowaniem większych mieszkań i wynajmowaniem ich na pokoje. Takie działanie jest w stanie prowadzić do osiągania większych zysków w związku z wynajmowaniem mieszkania.

 

Bardzo dużo ofert pracy

Gdańsk jako miasto portowe kojarzy się przede wszystkim z działającą w tym regionie stocznią. Obecnie nie jest to jednak jedyny ośrodek przemysłowy. Bardzo mocno rozwija się również branża energetyczna, chemiczna, ICT oraz biotechnologiczna. Z uwagi na swoje położenie wiele przedsiębiorstw inwestuje właśnie w tym regionie. Do Gdańska inwestorów przyciąga również bardzo duży potencjał intelektualny młodych osób, które kończą studia w tym właśnie mieście. Osoby chcące się przeprowadzić z myślą o uzyskaniem lepszej pracy powinny bardzo mocno zainteresować się Gdańskiem, który będzie znakomitym wyborem. Gdańsk pozwoli bowiem na szybkie znalezienie zatrudnienia. Jak przystało na stolicę Pomorza można tutaj również liczyć na stosunkowo wysokie zarobki. Również przekłada się to na dużą radość z wybrania tej właśnie miejscowości jako regionu, w którym zamieszkanie będzie miało sens. Nowe mieszkania Gdańsk bardzo często tworzone są z myślą właśnie o osobach, które przyjeżdżają do Gdańska w poszukiwaniu dla siebie pracy. Znalezienie zatrudnienia w tym właśnie regionie nie będzie stanowiło kompletnie żadnego problemu i będzie przebiegało bardzo komfortowo i przyjemnie.

Kultura Gdańsk

Gdańsk oferuje dla swoich mieszkańców również bardzo wiele interesujących wydarzeń kulturalnych. W obrębie rynku można skorzystać z ofert wielu klubów nocnych oraz restauracji, które są otwarte do późnych godzin wieczornych. Dzięki temu samo spędzenie czasu ze swoimi znajomymi i zrelaksowanie się nie stanowi żadnego problemu i przebiega komfortowo.

Mieszkańcy mają również dostęp do teatrów, opery, filharmonii oraz wielu innych obiektów kulturalnych, w których stale organizowane są jakieś wydarzenia. Dzięki temu mieszkańcy Gdańska nie mogą narzekać na nudę. Deweloper Gdańsk często bierze ten aspekt pod uwagę i proponuje takie nieruchomości, które znajdują się w dobrym skomunikowaniu z najważniejszymi obiektami kulturalnymi w mieście. Dostęp do najciekawszych wydarzeń kulturalnych jest zatem bardzo łatwy i można naprawdę komfortowo korzystać z takich właśnie rozwiązań i ofert. Życie w Gdańsku toczy się bardzo intensywnie i dostępne obiekty kulturalne są w stanie naprawdę wiele zaoferować dla wszystkich osób, które pragną komfortowo funkcjonować w danej miejscowości. Można być niezwykle zadowolonym z możliwości skorzystania z najlepszych ofert kulturalnych. Organizowane w Gdańsku wydarzenia bardzo często wyróżniają się w skali całego kraju i są w stanie zachwycać wszystkie osoby.

 

Turystyka w Gdańsku

W Gdańsku nie brakuje także ciekawej oferty dla osób uwielbiających zwiedzać. Sama obecność nad Morzem Bałtyckim sprawia, że każdego roku tłumnie przybywają tutaj osoby z całego kraju, a nawet świata. Gdańsk w roku 2017 został uznany ze 3 najbardziej atrakcyjne turystycznie miasto w Gdańsku. Nadal zachowanych zostało również wiele zabytków z czasów II Wojny Światowej, które do dziś budzą podziw i są chętnie oglądane przez turystów. To również tutaj można obejrzeć Bazylikę Mariacką Wniebowzięcia NMP, która jest największą średniowieczną świątynią, która została wykonana z cegły.

Tak duża liczba zabytków i atrakcji turystycznych sprawia, że warto rozważyć postawienie na nowe mieszkania Gdańsk pod wynajem krótkoterminowy. Stały napływ turystów sprawia, że można z takiej działalności czerpać naprawdę duże korzyści. Mieszkanie stworzone pod taki rodzaj wynajmu z pewnością nie będzie stało puste. Dodatkowo korzyści finansowe z postawienia na takie rozwiązanie mogą być bardzo wysokie i można być niezwykle szczęśliwym z wybrania najlepszego dla siebie obiektu, który będzie w stanie spełnić oczekiwania wszystkich osób i klientów, którzy postanowią z takiego właśnie rozwiązania skorzystać i wybiorą taką właśnie ofertę dla siebie

.

Gdańsk to ciekawe miasto do życia i inwestowania

Gdańsk stanowi bardzo atrakcyjne miasto pod wieloma względami. Jest doskonałym miejscem do życia oraz inwestowania swoich środków finansowych. Będzie bowiem w stanie w pełni spełniać oczekiwania wszystkich osób i będzie zachwycało pod wieloma względami. Przeprowadzenie się do Gdańska może prowadzić do świetnych rezultatów i pozwoli na rozpoczęcie bardzo komfortowego życia. To również tutaj warto inwestować swoje środki finansowe w mieszkania. Rynek pierwotny Gdańsk jest bardzo rozbudowany i pozwala na wybieranie spośród wielu nieruchomości, które spełnią wymagania inwestorów. Deweloper Gdańsk jest w stanie zaoferować bardzo ciekawe obiekty mieszkalne, które sprawdzą się rewelacyjnie i pozwolą na czerpanie dochodów z ich wynajmu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję