Nowe inwestycje na sprzedaż - Chorzów | Villare.pl

Reden Hill
od 4.200 zł/m2

Chorzów, Katowicka

150 - 156 m2

Powierzchnia

11

Mieszkania

Osiedle Kościuszki
od 7.900 zł/m2

Chorzów, Kościuszki 210

28 - 83 m2

Powierzchnia

256

Mieszkania

Apartamenty Parkowa

Chorzów, Parkowa 9

31 - 105 m2

Powierzchnia

70

Mieszkania

Różane Tarasy
od 5.200 zł/m2

Chorzów, św. Barbary 14

33 - 103 m2

Powierzchnia

59

Mieszkania

Zweika
Ogłoszenie archiwalne

Chorzów, Nomiarki

26 - 94 m2

Powierzchnia

96

Mieszkania

Apartamenty Amelung
Ogłoszenie archiwalne

Chorzów, 3 Maja

30 - 80 m2

Powierzchnia

60

Mieszkania

Rynek pierwotny Chorzów

Chorzów to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim.  Chorzów to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Chorzowie chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Chorzowie.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Chorzów

Rynek nieruchomości pierwotnych w Chorzowie jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Chorzowie. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Chorzowie, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Chorzów rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Chorzowie.

W Chorzowie deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Chorzowie nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Chorzowie kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Chorzowie jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Chorzów

Deweloperzy w Chorzowie w swojej ofercie rok rocznie posiadają o Chorzów dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Chorzowie przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Chorzowie znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Chorzowie najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Chorzowie nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Chorzów rynek pierwotny

Deweloper Chorzów dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Chorzów jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Chorzowie. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Chorzowie przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Chorzowie w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Chorzowie i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Chorzów ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Chorzów

W Chorzowie wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Chorzowie dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Chorzowie dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Chorzowie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję