Nowe inwestycje na sprzedaż - Częstochowa | Villare.pl

Nowa Częstochowa
od 6.000 zł/m2

Nowa Częstochowa Częstochowa, Parkitka, Okulickiego

270

Mieszkania

Osiedle Poleska
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Poleska Częstochowa, Poleska 74-76

41 - 98 m2

Powierzchnia

320

Mieszkania

Osiedle Gardenia
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Gardenia Częstochowa, Gajowa

37 - 71 m2

Powierzchnia

81

Mieszkania

Mazowiecka 131
Ogłoszenie archiwalne

Mazowiecka 131 Częstochowa, Mazowiecka 131

47 - 80 m2

Powierzchnia

22

Mieszkania

Osiedle Brzozowe
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Brzozowe Częstochowa, Bialska

50 - 160 m2

Powierzchnia

48

Mieszkania

Kujawska Apartamenty
Ogłoszenie archiwalne

Kujawska Apartamenty Częstochowa, Kujawska 10

36 - 78 m2

Powierzchnia

76

Mieszkania

Osiedle Słoneczne Tarasy
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Słoneczne Tarasy Częstochowa, Małopolska 106

105 - 152 m2

Powierzchnia

21

Mieszkania

Wileńska 17
Ogłoszenie archiwalne

Wileńska 17 Częstochowa, Piastowa

206 m2

Powierzchnia

18

Mieszkania

Okulickiego Park
Ogłoszenie archiwalne

Okulickiego Park Częstochowa, Parkitka, Okulickiego

40 - 100 m2

Powierzchnia

119

Mieszkania

Dobrzyńska 137
Ogłoszenie archiwalne

Dobrzyńska 137 Częstochowa, Dobrzyńska 137

130 m2

Powierzchnia

14

Mieszkania

Rynek pierwotny Częstochowa

Częstochowa to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim.  Częstochowa to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Częstochowie chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Częstochowie.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Częstochowa

Rynek nieruchomości pierwotnych w Częstochowie jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Częstochowie. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Częstochowie, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Częstochowa rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Częstochowie.

W Częstochowie deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Częstochowie nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Częstochowie kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Częstochowie jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Częstochowa

Deweloperzy w Częstochowie w swojej ofercie rok rocznie posiadają o Częstochowa dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Częstochowie przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Częstochowie znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Częstochowie najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Częstochowie nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Częstochowa rynek pierwotny

Deweloper Częstochowa dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Częstochowa jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Częstochowie. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Częstochowie przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Częstochowie w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Częstochowie i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Częstochowa ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Częstochowa

W Częstochowie wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Częstochowie dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Częstochowie dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Częstochowie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję