Osiedle Hallera
od 6.600 zł/m2

Osiedle Hallera Koszalin, Hallera

180

Mieszkania

Patio Apartments

Patio Apartments Koszalin, Gen. Hallera

34 - 128 m2

Powierzchnia

181

Mieszkania

Osiedle Holenderskie
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Holenderskie Koszalin, Holenderska 49-63

23 - 80 m2

Powierzchnia

316

Mieszkania

Osiedle Zacisze
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Zacisze Koszalin, Żytnia

40 - 67 m2

Powierzchnia

700

Mieszkania

Osiedle Włoska
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Włoska Koszalin, Włoska

39 - 69 m2

Powierzchnia

370

Mieszkania

hnia mieszkań 36,22–62,48 m2
Ogłoszenie archiwalne

hnia mieszkań 36,22–62,48 m2 Koszalin, Połczyńska

36 - 63 m2

Powierzchnia

139

Mieszkania

Osiedle Zwycięstwa
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Zwycięstwa Koszalin, Zwycięstwa 232-234

31 - 104 m2

Powierzchnia

78

Mieszkania

Osiedle Franciszkańska
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Franciszkańska Koszalin, Franciszkańska

33 - 87 m2

Powierzchnia

350

Mieszkania

Osiedle Panorama
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Panorama Koszalin, Paderewskiego

36 - 118 m2

Powierzchnia

41

Mieszkania

Rynek pierwotny Koszalin

Koszalin to liczące około 107 tyś. mieszkańców miasto położone w województwie zachodniopomorskim. Centrum miasta znajduje się około 11 km od Morza Bałtyckiego. Koszalin to duży ośrodek nadmorski i turystyczny. Bliskość morza sprawia że dużo osób decyduje się na zakup mieszkania w tym regionie przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Koszalinie.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Koszalin

Rynek nieruchomości pierwotnych Koszalin nie należy do największych rynków nieruchomości pierwotnych w Polsce. Mimo tego wiele osób decyduje się zakupić mieszkanie w Koszalinie traktując je jako inwestycje. Na dynamikę rynku nieruchomości pierwotnych w Koszalinie wpływają walory turystyczne regionu. Dlatego też deweloperzy w Koszalinie, budując nowe mieszkania w Koszalinie, biorą pod uwagę dwa trendy mieszkaniowe: migrację do miasta i spokojniejsze, sąsiednie obszary, ale blisko miasta. Deweloperzy w Koszalinie uwzględniając te dwa trendy tworzą nowe osiedla mieszkaniowe złożone z nowych mieszkań, ale także domów. Napływ nowych mieszkańców dostrzegają deweloperzy w Koszalinie co owocuje nowymi inwestycjami mieszkaniowymi w tym mieście. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Koszalinie, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Koszalin rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju  ale oferuje szereg nowych mieszkań w Koszalinie. W szczególności osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowoczesny nowy dom w Koszalinie od dewelopera. W śród oferty deweloperów z Koszalina znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Koszalinie najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 65m2. Deweloperzy w Koszalinie oferują także apartamenty dla najbardziej wymagających osób szukających mieszkania z rynku pierwotnego. W Koszalinie deweloperzy oferują także apartamenty dla najbardziej wymagających osób szukających mieszkania z rynku pierwotnego. W Koszalinie deweloperzy oferują mieszkania niemal we wszystkich częściach miasta a średnia cena nowego mieszkania należy do najniższych w kraju. Dodatkowo zmiany które dotknęły nas w ostatnim czasie sprawiły że deweloperzy Koszalin coraz chętniej oferują swoim klientom nowe domy. Koszalin ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu. Nowe osiedla domów jednorodzinnych w Koszalinie powstają na obrzeżach miasta i są polecane przede wszystkim osobom ceniącym ciszę i spokój. 

 

Mieszkania Koszalin rynek pierwotnych

Koszalińscy deweloperzy oferują około 500 nowych mieszkań w 14 inwestycjach deweloperskich. W śród oferty deweloperów ze Koszalinie znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Koszalinie najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 65m2. Deweloperzy w Koszalinie oferują także apartamenty dla najbardziej wymagających osób szukających mieszkania z rynku pierwotnego. W Koszalinie deweloperzy oferują także apartamenty dla najbardziej wymagających osób szukających mieszkania z rynku pierwotnego. W Koszalinie deweloperzy oferują mieszkania niemal we wszystkich częściach miasta a średnia cena nowego mieszkania należy do najniższych w kraju. Niektóre nowe osiedla mieszkaniowe w Koszalinie są monitorowane a także zamknięte do osób postronnych, dzięki temu możemy czuć się bezpiecznie w nowym mieszkaniu w Koszalinie. Ponadto część deweloperów wdrożyła system monitoringu wizyjnego, zapewniając w ten sposób zwiększone bezpieczeństwo, także placówki zabaw. Większość deweloperów buduje w Koszalinie nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Koszalin rynek pierwotny

Deweloperzy w Koszalinie dostrzega zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Koszalin jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Koszalinie. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Koszalinie przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Koszalin w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Koszalinie i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Koszalinie ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję