BLANCO

BLANCO Pruszków, Lipowej 42

37 - 87 m2

Powierzchnia

300

Mieszkania

Corner Park
od 7.800 zł/m2

Corner Park Pruszków, Al. Wojska Polskiego 125

28 - 89 m2

Powierzchnia

106

Mieszkania

Zarzecze Pruszków

Zarzecze Pruszków Pruszków, 3 Maja 65

37 - 72 m2

Powierzchnia

72

Mieszkania

Osiedle Ołówkowa

Osiedle Ołówkowa Pruszków, Ołówkowa 11

23 - 175 m2

Powierzchnia

104

Mieszkania

Daszyńskiego 32

Daszyńskiego 32 Pruszków, Daszyńskiego 32

36 - 101 m2

Powierzchnia

16

Mieszkania

Apartamenty Komorowska 17

Apartamenty Komorowska 17 Pruszków, Komorowska 17

48 - 118 m2

Powierzchnia

16

Mieszkania

Stacja Centrum
od 6.796 zł/m2

Stacja Centrum Pruszków, Waryńskiego 5/7

21 - 75 m2

Powierzchnia

400

Mieszkania

Aura Vita
od 7.600 zł/m2

Aura Vita Pruszków, Stanisława Staszica

28 - 97 m2

Powierzchnia

627

Mieszkania

EKOCEGLANA

EKOCEGLANA Pruszków, Ceglana 27

34 - 76 m2

Powierzchnia

14

Mieszkania

Broniewskiego 28
od 7.600 zł/m2

Broniewskiego 28 Pruszków, Broniewskiego 28

26 - 99 m2

Powierzchnia

50

Mieszkania

Rynek pierwotny Pruszków

Pruszków to miasto na prawach powiatu położone w województwie mazowieckim.  Pruszków to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Pruszkowie chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Pruszkowie.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Pruszków

Rynek nieruchomości pierwotnych w Pruszkowie jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Pruszkowie. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Pruszkowie, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Pruszków rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Pruszkowie.

W Pruszkowie deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Pruszkowie nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Pruszkowie kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Pruszkowie jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Pruszków

Deweloperzy w Pruszkowie w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Pruszkowie przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Pruszkowie znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Pruszkowie najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Pruszkowie nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Pruszków rynek pierwotny

Deweloper Pruszków dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Pruszków jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Pruszkowie. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Pruszkowie przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Pruszkowie w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Pruszkowie i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Pruszków ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Pruszków

W Pruszkowie wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Pruszkowie dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Pruszkowie dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Pruszkowie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję