Zubrzyckiego 47
od 5.450 zł/m2

Zubrzyckiego 47 Świętochłowice, Zubrzyckiego 47

40 - 82 m2

Powierzchnia

73

Mieszkania

Rynek pierwotny Świętochłowice

Świętochłowice to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim.  Świętochłowice to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Świętochłowicach chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Świętochłowicach.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Świętochłowice

Rynek nieruchomości pierwotnych w Świętochłowicach jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Świętochłowicach. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Świętochłowicach, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Świętochłowice rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Świętochłowicach.

W Świętochłowicach deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Świętochłowicach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Świętochłowicach kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Świętochłowicach jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Świętochłowice

Deweloperzy w Świętochłowicach w swojej ofercie rok rocznie posiadają o Świętochłowice dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Świętochłowicach przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Świętochłowicach znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Świętochłowicach najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Świętochłowicach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Świętochłowice rynek pierwotny

Deweloper Świętochłowice dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Świętochłowice jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Świętochłowicach. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Świętochłowicach przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Świętochłowicach w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Świętochłowicach i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Świętochłowice ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Świętochłowice

W Świętochłowicach wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Świętochłowicach dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Świętochłowicach dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Świętochłowicach.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję