Opis inwestycji

Zielone Miasto powstało z myślą o przestrzeni. Dziś projektując osiedle, należy zadbać zarówno o budynki, jak i o przestrzeń między nimi. Mądra architektura to rozwiązania, które spełniają oczekiwania i potrzeby przyszłych mieszkańców, od tych podstawowych, jak poczucie bezpieczeństwa i komfortu, po te bardziej wyszukane, jak możliwość czytania książki i relaksu wśród terenów zielonych. Idea Zielonego Miasta zakłada, że jest to osiedle komplementarne.
Zielone miasto to inwestycja dedykowana dla rodzin, które szukają bezpiecznego i rodzinnego miejsca w otoczeniu zieleni. 
W pobliżu znajdują się sklepy, przedszkola, apteki, poczta oraz inne placówki usługowe, które są potrzebne do codziennego funkcjonowania.

Unikalne ogrody

Zielone Miasto swoją nazwę zawdzięcza pięciu wyjątkowym ogrodom, które wplatają się w architekturę osiedla. Każdy jest inny z niepowtarzalną roślinnością i charakterem. Nie lada ciekawostką jest geneza nazw ogrodów: Szmaragdowy, Jaspisowy, Rubinowy, Ametystowy i Szafirowy. Barwy szlachetnych kamieni doskonale odwzorowują kolorystykę poszczególnych ogrodów. Oprócz motywu przewodniego, jakim jest charakterystyczny koloryt, każdy z nich ma swój dodatkowy wyróżnik. Jakim widokiem chciałbyś/chciałabyś cieszyć się, kiedy spojrzysz przez okno?    

Ogród Szmaragdowy

Przestrzeń dedykowana między innymi młodszym mieszkańcom, gdzie plac zabaw z pewnością okaże się główną atrakcją rodzinnego popołudnia. W cieniu drzew będzie można odpocząć i cieszyć się świeżym powietrzem po udanej zabawie. W strefie Ogrodu Szmaragdowego przeważać będzie kolor soczystej zieleni, który kojąco odpręży i zrelaksuje.  

 

Ogród Jaspisowy

Ogród swoją nazwę zawdzięcza słonecznym barwom kwiatów „jeżówki”. Spoglądając na roślinność Ogrodu Jaspisowego, każdy mieszkaniec otrzyma zastrzyk pozytywnej energii. Warto usiąść na drewnianej ławce wśród kolorów natury i czerpać z niej to, co najlepsze.

 

Ogród Rubinowy

By przenieść się do krainy kwitnącej wiśni, wystarczy spojrzeć na malowniczy krajobraz w Ogrodzie Rubinowym. Różowe kwiatostany kaliny bodnantskiej swoją urodą przykują oko oraz uwiodą zapachem niejeden nos. W upalne dni klon palmowy rzuci upragniony cień, a krzew laurowiśni wschodniej odbije promienie słońca, zyskując lśniący blask zieleni.

 

Ogród Ametystowy

Ogród z pewnością skradnie serca wielbicielom lawendy i szlachetnej purpury. Widok zza okna będzie przypominał bajeczne, prowansalskie pola. Spędzanie wolnego czasu w ogrodzie pozwoli cieszyć się promieniami słońca.

 

Ogród Szafirowy

Kojący szelest liści brzóz i soczyste barwy owoców rokitnika – tym zdecydowanie będzie charakteryzował Ogród Szafirowy. Tak jak w pozostałych ogrodach, spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu wśród uroków natury, pozwoli mieszkańcom cieszyć się wyjątkowym odpoczynkiem.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 6.850 zł
  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 31 m2
  • PowiatWrocław
  • Termin oddaniaII kw. 2021
  • MiejscowośćWrocław
  • Liczba mieszkań159
  • DzielnicaFabryczna
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaStanisława Kunickiego

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: budowa rozpoczęta w III kw. 2019, planowe zakończenie budowy II kw. 2021
Liczba budynków: inwestycja składa się z 31 budynków
Standard wykończenia: standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu, odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Inwestycje w pobliżu

Osiedle Malownicze Domy Wrocław, Dolnośląskie

161 m2

Powierzchnia

8

Mieszkania

Wybrzeże Reymonta Wrocław, Dolnośląskie

28 m2

Powierzchnia

280

Mieszkania

Zaciszny Ołtaszyn Wrocław, Dolnośląskie

145 m2

Powierzchnia

14

Mieszkania

Osiedle Scandi Wrocław, Dolnośląskie

112 m2

Powierzchnia

124

Mieszkania

Osiedle Forma Wrocław, Dolnośląskie

38 m2

Powierzchnia

267

Mieszkania

Brochów Park Wrocław, Dolnośląskie

28 m2

Powierzchnia

86

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję