Zielone Miasto

Deweloper: Hossanova
od 6.850 zł/m2

Opis inwestycji

Zielone Miasto powstało z myślą o przestrzeni. Dziś projektując osiedle, należy zadbać zarówno o budynki, jak i o przestrzeń między nimi. Mądra architektura to rozwiązania, które spełniają oczekiwania i potrzeby przyszłych mieszkańców, od tych podstawowych, jak poczucie bezpieczeństwa i komfortu, po te bardziej wyszukane, jak możliwość czytania książki i relaksu wśród terenów zielonych. Idea Zielonego Miasta zakłada, że jest to osiedle komplementarne.
Zielone miasto to inwestycja dedykowana dla rodzin, które szukają bezpiecznego i rodzinnego miejsca w otoczeniu zieleni. 
W pobliżu znajdują się sklepy, przedszkola, apteki, poczta oraz inne placówki usługowe, które są potrzebne do codziennego funkcjonowania.

Unikalne ogrody

Zielone Miasto swoją nazwę zawdzięcza pięciu wyjątkowym ogrodom, które wplatają się w architekturę osiedla. Każdy jest inny z niepowtarzalną roślinnością i charakterem. Nie lada ciekawostką jest geneza nazw ogrodów: Szmaragdowy, Jaspisowy, Rubinowy, Ametystowy i Szafirowy. Barwy szlachetnych kamieni doskonale odwzorowują kolorystykę poszczególnych ogrodów. Oprócz motywu przewodniego, jakim jest charakterystyczny koloryt, każdy z nich ma swój dodatkowy wyróżnik. Jakim widokiem chciałbyś/chciałabyś cieszyć się, kiedy spojrzysz przez okno?    

Ogród Szmaragdowy

Przestrzeń dedykowana między innymi młodszym mieszkańcom, gdzie plac zabaw z pewnością okaże się główną atrakcją rodzinnego popołudnia. W cieniu drzew będzie można odpocząć i cieszyć się świeżym powietrzem po udanej zabawie. W strefie Ogrodu Szmaragdowego przeważać będzie kolor soczystej zieleni, który kojąco odpręży i zrelaksuje.  

 

Ogród Jaspisowy

Ogród swoją nazwę zawdzięcza słonecznym barwom kwiatów „jeżówki”. Spoglądając na roślinność Ogrodu Jaspisowego, każdy mieszkaniec otrzyma zastrzyk pozytywnej energii. Warto usiąść na drewnianej ławce wśród kolorów natury i czerpać z niej to, co najlepsze.

 

Ogród Rubinowy

By przenieść się do krainy kwitnącej wiśni, wystarczy spojrzeć na malowniczy krajobraz w Ogrodzie Rubinowym. Różowe kwiatostany kaliny bodnantskiej swoją urodą przykują oko oraz uwiodą zapachem niejeden nos. W upalne dni klon palmowy rzuci upragniony cień, a krzew laurowiśni wschodniej odbije promienie słońca, zyskując lśniący blask zieleni.

 

Ogród Ametystowy

Ogród z pewnością skradnie serca wielbicielom lawendy i szlachetnej purpury. Widok zza okna będzie przypominał bajeczne, prowansalskie pola. Spędzanie wolnego czasu w ogrodzie pozwoli cieszyć się promieniami słońca.

 

Ogród Szafirowy

Kojący szelest liści brzóz i soczyste barwy owoców rokitnika – tym zdecydowanie będzie charakteryzował Ogród Szafirowy. Tak jak w pozostałych ogrodach, spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu wśród uroków natury, pozwoli mieszkańcom cieszyć się wyjątkowym odpoczynkiem.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 6.850 zł
  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 31 m2
  • PowiatWrocław
  • Termin oddaniaII kw. 2021
  • MiejscowośćWrocław
  • Liczba mieszkań159
  • DzielnicaFabryczna
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaStanisława Kunickiego

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: budowa rozpoczęta w III kw. 2019, planowe zakończenie budowy II kw. 2021
Liczba budynków: inwestycja składa się z 31 budynków
Standard wykończenia: standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu, odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję