Nowe inwestycje na sprzedaż - Wrocław | Villare.pl

Zielone Miasto
od 6.850 zł/m2

Wrocław, Fabryczna, Stanisława Kunickiego

31 m2

Powierzchnia

159

Mieszkania

Księcia Witolda 46
od 13.200 zł/m2

Wrocław, Śródmieście , Księcia Witolda 46

22 m2

Powierzchnia

139

Mieszkania

Lokum Villa Nova
od 8.260 zł/m2

Wrocław, Psie Pole, Jaskółcza

47 m2

Powierzchnia

44

Mieszkania

Osiedle Scandi

Wrocław, Krzyki, Sygnałowa

112 m2

Powierzchnia

124

Mieszkania

Zaciszny Ołtaszyn

Wrocław, Krzyki, Grota Roweckiego 211

145 m2

Powierzchnia

14

Mieszkania

Wybrzeże Reymonta

Wrocław, Psie Pola, Reymonta

28 m2

Powierzchnia

280

Mieszkania

Osiedle Malownicze Domy
od 5.350 zł/m2

Wrocław, Fabryczna, Wereszyckiego 14

161 m2

Powierzchnia

8

Mieszkania

Nowy Grabiszyn
od 8.750 zł/m2

Wrocław, Fabryczna, Grabiszyńska 165

27 - 120 m2

Powierzchnia

550

Mieszkania

Między Parkami
od 8.400 zł/m2

Wrocław, Krzyki, Dożynkowa 40-72

27 - 125 m2

Powierzchnia

280

Mieszkania

Mist House

Wrocław, Krzyki, Mglista

33 - 102 m2

Powierzchnia

46

Mieszkania

Rynek pierwotny Wrocław

Wrocław to miasto które według tradycji zostało założone przez czeskiego księcia Wratysława. Jest historyczną stolicą Dolnego Śląska. Miasto było stolicą księstwa wrocławskiego, siedzibą władz pruskiej. W rozwoju miasta kluczowe znaczenie odegrała Odra i jej dopływy. Obecnie przez miasto przebiegają aż trzy międzynarodowe trasy, których znaczenie wraz z modernizacją rośnie.

Jednak Wrocław to nie tylko silna gospodarka. To także historia, poprzez miejsca takie jak Ostrów Tumski związana z początkami polskiej państwowości. Turystyczną atrakcyjność podnosi duża ilość zachowanych zabytkowych budynków. Do tego miejsce zyskuje urok dzięki temu, iż jest położone na licznych wyspach, pocięte dopływami Odry – bywało nawet nazywane Wenecją Północy. Niezależnie od mocnego osadzenia w kronikach, oblicze miasta to nowoczesność. Jest ono uważane za jeden z najistotniejszych lub nawet najistotniejszy w kraju ośrodek kulturalny i edukacyjny. Tę część tożsamości Wrocławia fundują działające tu instytucje, firmy związane z nowoczesnymi technologiami oraz odbywające się tu targi oraz wystawy.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Wrocław

Od kilku lat mieszkania z rynku pierwotnego we Wrocławiu cieszą się sporym zainteresowaniem.  Mimo zmian, które dotknęły wszystkich aspektów naszego życia nowe mieszkania i domy we Wrocławiu z rynku pierwotnego nadal cieszą się dużym zainteresowaniem na co wpływ niewątpliwe ma rynek pracy w mieście. Dostrzegają to zarówno Wrocławscy deweloperzy jak również nabywcy mieszkań w mieście Wrocław. Deweloperzy we Wrocławiu chcąc wyróżnić się na tle konkurencji oferują mieszkania dopasowane do potrzeb rynku, stawiając przede wszystkim na wygodę i funkcjonalność nowych mieszkań i domów we Wrocławiu. Dzięki temu każdy znajdzie nowe mieszkanie we Wrocławiu dopasowane do swoich potrzeb. Popyt generowany jest zarówno przez stale napływających studentów, jak i osoby, które przeprowadzają się tu w poszukiwaniu lepszej pracy w mieście Wrocław. Deweloperzy nie mają zatem problemu ze sprzedażą nieruchomości, a inwestorzy nie mają żadnego problemu z wynajmowaniem posiadanych mieszkań.

Liczba oddawanych mieszkań we Wrocławiu sprawia że miasto corocznie plasuje się na podium pod względem oddawanych nieruchomości z rynku pierwotnego. Wrocław jest zatem bardzo rozbudowany  jeśli chodzi o rynek nieruchomości pierwotnych co daje łatwy dostęp do bardzo wielu interesujących obiektów mieszkalnych, którymi naprawdę warto się zainteresować i nad wybraniem, których warto się zastanowić. Rynek pierwotny Wrocław sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie.  Mieszkania Wrocław rynek pierwotny.

 

Mieszkania Wrocław rynek pierwotny

Każdy deweloper Wrocław stara się wyróżnić ze swoją ofertą na tle konkurencji. Właśnie z tego powodu miasto charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Bardzo popularne są w mieście między innymi osiedla zamknięte, które gwarantują wysokie bezpieczeństwo dla wszystkich mieszkańców. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie we Wrocławiu. Dodatkowo zmiany które dotknęły nas w ostatnim czasie sprawiły że deweloperzy Wrocław coraz chętniej oferują swoim klientom nowe domy. Wrocław ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

Nowe domy Wrocław rynek pierwotny

Wrocławski rynek nieruchomości jest zróżnicowany i dostosowany do potrzeb mieszkańców.

Rosnący popyt na nowe domy z rynku pierwotnego we Wrocławiu sprawia że coraz liczniej powstają nowoczesne osiedla domów jednorodzinnych we Wrocławiu. Nowe domy z rynku pierwotnego we Wrocławiu przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Wrocław w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta.

 

Ceny nowych mieszkań i domów Wrocław

Jak przystało na duże miasto ceny nieruchomości są dość wysokie. Wrocław pod względem kosztów zakupu mieszkania jest jednym z najdroższych miast w Polsce. Niewielkie mieszkania w centrum pod względem ceny przekraczają poziom 10 tys. zł/m2. Chcąc kupować taniej należy szukać nieruchomości zlokalizowanych na obrzeżach miast. Można w ten sposób wiele zaoszczędzić. Należy jednak w takiej sytuacji liczyć się z bardziej problematycznym dojazdem do centrum. We Wrocławiu nie brakuje również luksusowych inwestycji. Takie obiekty jak OVO czy Sky Tower dają dostęp do luksusowych apartamentów o dużym metrażu. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie lokal bez kompletnie żadnego problemu i będą w stanie bardzo komfortowo z niego korzystać.

Inwestowanie w nieruchomości we Wrocławiu

Wrocław stanowi także świetny region do inwestowania w nieruchomości. Kupując mieszkania pod wynajem można być pewnym wysokich stóp zwrotu i tego, że mieszkanie będzie stale się wynajmowało. Dla czerpania maksymalnych korzyści z zainwestowania w mieszkanie należy jednak wybierać te dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Wrocław jako duże i rozległe miasto posiada rozbudowaną infrastrukturę miejską. Dojazd z niektórych części miasta może jednak zajmować wiele czasu. Dlatego też głównie studenci skupiają się na tym, aby mieszkać blisko kampusów uczelnianych. Warto mieć to na uwadze podczas wybierania odpowiedniego mieszkania pod wynajem, które będzie miało generować spore zyski i korzyści finansowe wynikające z postawienia na taką właśnie nieruchomość, która będzie odpowiadała potrzebom i wymaganiom wszystkich klientów.

We Wrocławiu bardzo popularne jest także wynajmowanie mieszkań na pokoje. Takie działanie może dawać świetne rezultaty i może sprawdzać się naprawdę znakomicie. Korzyści finansowe wynikające z postawienia na taki wynajem mogą być bardzo wysokie. Dzięki temu nowe mieszkania Wrocław zwrócą się w zdecydowanie krótszym czasie. Wynajem mieszkań na pokoje napędzają przede wszystkim studenci, którzy szukają tańszych rozwiązań mieszkalnych dla siebie.

Inny sposób zarabiania na zakupionym mieszkaniu to wynajem krótkoterminowy. Spora liczba turystów przybywających do Wrocławia sprawia, że oferowane w tym regionie nieruchomości bardzo chętnie są wynajmowane. Mieszkania Wrocław urządzone w nowoczesny sposób i dobrze zlokalizowane z pewnością będą przyciągały turystów, którzy bardzo chętnie będą z nich korzystali i będą czerpali bardzo duże zadowolenie z wybrania takich właśnie nieruchomości, które sprawdzą się w swoim zadaniu fantastycznie.

Wrocław przyciąga osoby poszukujące pracy

Bardzo wiele osób przyjeżdża do Wrocławia w poszukiwaniu pracy. Tej natomiast w stolicy Dolnego Śląska nie brakuje. Swoje oddziały i siedziby ma tutaj wiele międzynarodowych korporacji oraz dużych polskich przedsiębiorstw. Nie brakuje tutaj pracy w żadnej branży, a bardzo niski poziom bezrobocia sprawia, że można naprawdę łatwo znaleźć najlepsze dla siebie zatrudnienie, które pozwoli na czerpanie dużych korzyści finansowych z niego. Naprawdę warto zainteresować się zatem wszystkimi możliwościami, które oferuje ten region i zamieszkać właśnie w nim. Sprawdzi się to rewelacyjnie i pozwoli na czerpanie dużych korzyści i zadowolenia z wybrania takiego właśnie działania i rozwiązań, które będą w pełni dostosowane do potrzeb. Przybywający w poszukiwaniu pracy ludzie także napędzają rynek nieruchomości. Sprawiają, że nowe mieszkania Wrocław bardzo dobrze się sprzedają oraz wynajmują. Dodatkowo ludzie przyjeżdżający do miasta w poszukiwaniu pracy bardzo chętnie wynajmują mieszkania w praktycznie każdej części miasta.

Duży ośrodek akademicki

Wrocław stanowi również duży ośrodek akademicki. Szacuje się, że tylko na studiach stacjonarnych uczy się tutaj około 150 tys. osób. Wynika to z faktu, że we Wrocławiu znajduje się bardzo wiele prestiżowych uczelni, a kształcenie jest możliwe na wszystkich najpopularniejszych kierunkach. Studenci bardzo chętnie wynajmują pokoje oraz niewielkie kawalerki. Największą popularnością cieszą się wśród nich obiekty zlokalizowane na śródmieściu. Szczególnie popularny jest Plac Grunwaldzki, na którym mieści się Uniwersytet Przyrodniczy oraz Politechnika Wrocławska. Region ten daje także łatwy dostęp do centrum, gdzie z kolei dostępny jest Uniwersytet Wrocławski. Chcąc wynajmować mieszkanie przede wszystkim dla studentów warto zatem rozważyć postawienie na nieruchomość zlokalizowaną na Placu Grunwaldzkim.

Turyści we Wrocławiu

Z uwagi na mnogość zabytków i atrakcji turystycznych każdego roku zjeżdżają się do Wrocławia turyści z całego świata. Czeka na nich mnóstwo atrakcji oraz wiele firm, które organizują dla obcokrajowców wycieczki, które pozwalają na bardzo dokładne poznanie konkretnych regionów w mieście. We Wrocławiu zlokalizowanych jest około 8 tysięcy zabytkowych kamienic. Turyści bardzo chętnie odwiedzają także Ogrody Japońskie, wieżę widokową Sky Tower, a także szukają krasnali, które są rozmieszczone po całym mieście i które także są ciekawą atrakcją.

Turyści napędzają przede wszystkim rynek wynajmu krótkoterminowego. Bardzo często decydują się na mieszkania wynajmowane na doby. Nowe mieszkania Wrocław dostępne w takich ofertach cieszą się największą popularnością. Zapewniają bowiem komfortowe warunki do spędzania czasu w mieście. Osoby prowadzące taki wynajem mogą liczyć na bardzo wysokie zyski zwłaszcza latem, gdy miasto jest chętnie odwiedzane przez turystów.

Jedno z najlepszych miejsc do prowadzenia biznesu

Mieszkania Wrocław są również bardzo chętnie kupowane przez przedsiębiorców. Wrocław według wielu rankingów stanowi bowiem jedno z najlepszych polskich miast do tego, aby prowadzić biznes i zarabiać pieniądze. Region ten oferuje naprawdę wiele i zainteresowanie się nim może dawać znakomite rezultaty i efekty. Można być bardzo zadowolonym z postawienia na zakup nieruchomości w tym właśnie regionie, który sprawdzi się rewelacyjnie i pozwoli na czerpanie dużej radości z postawienia na mieszkanie zlokalizowane w samym Wrocławiu. Deweloper Wrocław z myślą o przedsiębiorcach oferuje wiele luksusowych apartamentów zlokalizowanych w bardzo dobrze skomunikowanych punktach. Rozwój swojego biznesu we Wrocławiu nie będzie zatem stanowił kompletnie żadnego problemu i będzie w stanie przebiegać naprawdę komfortowo i przyjemnie dla wszystkich zainteresowanych osób. Warto rozważyć postawienie na takie właśnie działanie dla siebie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję