Park Bażantów

Deweloper: OPAL MAKSIMUM
od 6.900 zł/m2

Opis inwestycji

 • Osiedle „Park Bażantów” to nowa inwestycja w południowej części Katowic. Powstaje z myślą o tych, którzy cenią sobie spokój, wygodę, dostęp do terenów zielonych, a zarazem dogodną komunikację. Projekt łączy w sobie przytulne i funkcjonalne mieszkania oraz komfortowe apartamenty. 
 • W ramach inwestycji powstanie zamknięte osiedle, składające się z pięciokondygnacyjnych nowoczesnych budynków wielorodzinnych. W ofercie znajdziecie Państwo mieszkania i apartamenty o zróżnicowanych układach i metrażach, od 30 m2 do 124 m2. Każde z nich posiadać będzie balkon, przestronny taras lub ogród.  W   każdym z budynków dostępne będą podziemne miejsca postojowe i komórki gospodarcze, a dodatkowo na terenie inwestycji miejsca postojowe


Atuty inwestycji: 
- najbardziej zielona strefa na mapie miasta Katowice 
- wysoki standard wykończenia i nowoczesna architektura 
- kameralna i estetyczna zabudowa 
- funkcjonalne rozkłady mieszkań
- plac zabaw na terenie osiedla 

 

ARCHITEKTURA I OTOCZENIE

Budynki mieszkalne wyróżniają się własnym charakterem i stylem. Biało-grafitowa kolorystyka elewacji z dodatkami elementów drewnopodobnych układanych pionowo nadaje budynkom lekkości. Przestrzeń osiedla uzupełniają starannie opracowane elementy małej architektury. Uporządkowane skwery z oryginalną zielenią, alejki spacerowe oraz kolorowy plac zabaw tworzą przyjazne miejsce sprzyjające budowaniu sąsiedzkich więzi.

 

LOKALIZACJA

Osiedle usytuowane jest na granicy południowych dzielnic Katowic: Piotrowic i Kostuchny, jednych z najbardziej zielonych dzielnic Katowic. Lokalizacja osiedla umożliwia wygodny dojazd do trasy S-81 w kierunku Wisły, S-86 w kierunku Bielska-Białej, jak również w stronę Krakowa, Wrocławia czy Warszawy. 
W pobliżu znajdują się też przystanki autobusowe zapewniające bezpośrednią komunikację z Centrum miasta oraz w kierunku Tychów czy Mikołowa.

 

SĄSIEDZTWO

W niedalekim sąsiedztwie znajdują się: Centrum Sportowe, Centrum Handlowe, Delikatesy Piotr i Paweł, Centrum Medyczne, apteka, a także Senior Residence, i Wyższa Szkoła Handlowa.
W trosce o najmłodszych, zadbaliśmy nie tylko o plac zabaw ale również o edukację. W sąsiedztwie znajduje się Zespół budynków dydaktyczno-sportowych obejmujący między innymi szkołę podstawową i gimnazjum prowadzone przez Zakon Pijarów, przedszkole oraz szkołę językową.

Najważniejsze informacje

 • Cena za m2od 6.900 zł
 • WojewództwoŚląskie
 • Metrażod 30 m2
 • PowiatKatowice
 • Termin oddaniaII kw. 2021
 • MiejscowośćKatowice
 • Liczba mieszkań45
 • DzielnicaKostuchna
 • Rodzaj ofertyMieszkanie
 • UlicaBażantów 20

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w IV kw. 2017 roku, zakończenie budowy III kw. 2019
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba apartamentów: cała inwestycja składa się z 41 lokali mieszkalnych
Standard wykończenia: standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu, odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję