Park Moniuszki II

Deweloper: NEXX
od 5.890 zł/m2

Opis inwestycji

Inwestycja PARK MONIUSZKI jest nową odsłoną Osiedla PARK CHOPINA w tej samej lokalizacji.
Osiedle Park Moniuszki usytuowane jest w odległości zaledwie 10 min od centrum Katowic- przy skrzyżowaniu ulic Chopina i Moniuszki w Mysłowicach.

Budowa I etapu Osiedla Park Moniuszki zakończyła się - wszystkie mieszkania zostały sprzedane.

Budowa II etapu zakończyła się w październiku 2019r. W tym etapie pozostały 3 mieszkania.

Budowa III etapu zostanie zakończona w październiku 2020. Tu sprzedaliśmy już 100% mieszkań i Rozpoczęliśmy sprzedaż IV etapu inwestycji - planowane oddanie inwestycji XII /2021( dwa budynki 5 i 7 piętrowe) - 50% sprzedanych mieszkań


Projekt inwestycji stanowią kaskadowe budynki ze stylowym patio oraz placem zabaw i strefą fitness. To miejsce zachwyci każdego, kto ceni życie w ciszy nieopodal serca miasta. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i posiada całodobową ochronę.
Osiedle posiada doskonałą komunikację z drogami A4, S1 oraz E86. W pobliżu znajdują się liczne obiekty handlowe, usługowe, edukacyjne i medyczne.

Wszystkie mieszkania na parterze mają własne ogródki, a mieszkania do III piętra przestronne balkony. Ostatnie kondygnacje stanowią apartamenty z przestronnymi tarasami. Budynki posiadają windę, miejsca garażowe w parkingu wielostanowiskowym podziemnym oraz komórki lokatorskie. W obrębie Osiedla zaplanowaliśmy także naziemne miejsca parkingowe oraz pasaż lokali usługowych.
Inwestycja powstaje z wykorzystaniem najnowszych energooszczędnych technologii. Standard deweloperski oferowanych mieszkań to między innym systemowe ogrzewanie podłogowe, okna z zewnętrznymi roletami sterowanymi elektrycznie, atestowane drzwi wejściowe antywłamaniowe czy niezbędne instalacje przyłączeniowe.

 

Park Moniuszki powstaje w sąsiedztwie Inwestycji Park Chopina, która jest laureatem prestiżowego konkursu Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa i otrzymała nagrodę w konkursie BUDOWA ROKU 2012 za zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, najlepszą jakość wykonawstwa robót oraz bardzo dobrą organizację procesu budowlanego. W 2015 roku otrzymaliśmy nagrodę Ministra Ochrony Środowiska w ogólnopolskim konkursie PROJEKT PRZESTRZEŃ za zaprojektowanie osiedla "Park Chopina" w konwencji parku, co skutkuje wysokim udziałem powierzchni biologicznie czynnych, jak również za bardzo staranne zagospodarowanie terenów zielonych.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 5.890 zł
  • WojewództwoŚląskie
  • Metrażod 33 do 103 m2
  • PowiatMysłowice
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćMysłowice
  • Liczba mieszkań74
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaChopina

Szczegóły inwestycji

Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję