Opis inwestycji

Przestrzeń wewnątrz osiedla została zaprojektowana z myślą o komforcie i wygodzie jego mieszkańców. Wiemy jak bardzo cenią sobie swoją prywatność, dlatego zadbaliśmy o to, aby odstępy pomiędzy poszczególnymi budynkami były wystraczająco duże. Szeroka sieć alejek pozwala na długie spacery, a ławki rozmieszczone wzdłuż nich na chwilę wypoczynku i relaksu. Pamiętaliśmy również o wygospodarowaniu terenów zielonych, które są tak ważne ze względu na zmniejszającą się ich ilość w miastach.

Jednym z najbardziej wartościowych elementów wewnętrznej infrastruktury Osiedla jest plac zabaw. Ze względu na wysoki standard wykonania oraz zamknięty teren inwestycji, nasz plac zapewnia możliwość bezpiecznej zabawy najmłodszym mieszkańcom. Z myślą o nich wybudowaliśmy także wewnętrzne przedszkole, które pozwala na edukacje w miejscu zamieszkania. Jest to niezwykłe udogodnienie dla rodziców, którzy nie będą musieli tracić czasu na poranne dojazdy.

Dodatkowym atutem jest boisko sportowe, które zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Jest to także doskonałe miejsce na sąsiedzką integrację.

 

DEWELOPER

Inwestycja Osiedle Europejskie to projekt firmy Novo Maar Sp. z o.o., wchodzącej w skład międzynarodowej grupy deweloperskiej AFI EUROPE NV, która od 1997 roku działa i inwestuje na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Czechach, Serbii, Rumunii, Bułgarii, Niemczech, Łotwie, Polsce oraz na Węgrzech.

W portfolio AFI Europe znajdziecie Państwo: wysokiej jakości kompleksy biurowe, nowoczesne centra handlowe, parki biznesowe, przedsiębiorstwa przemysłowe i logistyczne oraz luksusowe osiedla reprezentujące najwyższe standardy budowlane.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMałopolskie
  • Metrażod 0 m2
  • PowiatKraków
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćKraków
  • Liczba mieszkań2400
  • DzielnicaDębniki
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaBobrzyńskiego

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 2400
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne

Inwestycje w pobliżu

Stelmachów Park Kraków, Małopolskie

25 - 221 m2

Powierzchnia

286

Mieszkania

Fredry 6 Kraków, Małopolskie

29 - 96 m2

Powierzchnia

600

Mieszkania

Słoneczne Miasteczko Kraków, Małopolskie

26 - 93 m2

Powierzchnia

1600

Mieszkania

Osiedle Ważewskiego Kraków, Małopolskie

131 m2

Powierzchnia

8

Mieszkania

CHE_NIU Kraków, Małopolskie

56 - 58 m2

Powierzchnia

22

Mieszkania

Jordanowska Kraków, Małopolskie

45 - 89 m2

Powierzchnia

24

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję