Opis inwestycji

Inwestycja Nowa Siewna - Etap II i IV zakłada budowę dwóch budynków przylegających do siebie i stanowiących strukturalne dopełnienie dla budynku zrealizowanego w ramach Etapu I.
W sprzedaży w ramach przygotowywanych Etapów oferowanych jest 168 mieszkań o zróżnicowanej strukturze i powierzchni od 38 do 102 m2.
Wszystkie mieszkania mają balkon lub ogródek. Zastosowane w projekcie przeszklenia zapewniają dostęp światła i czynią wnętrza bardziej nowoczesnymi.
Zróżnicowane układy mieszkań zostały przygotowane z myślą o różnych potrzebach naszych mieszkańców. W wielu mieszkaniach znajdują się dodatkowe przestrenie do przechowywania w postaci garderob.  Aby zapewnić komfort akustyczny, używamy materiałów gwarantujących podwyższoną izolacyjność.

Atutem architektury jest również wewnętrzny dziedziniec, który stworzy zamkniętą strukturę, zapewniającą bezpieczeństwo i prywatność mieszkańców osiedla oraz stanie się miejscem wypoczynku.

ETAP II obejmuje budowę jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego oznaczonego w dokumentacji projektowej numerem 2 z wbudowanym garażem podziemnym, z wewnętrznymi instalacjami: kanalizacji, wody, centralnego ogrzewania, elektryczną, wentylacji mechanicznej oraz zlokalizowaną w tym etapie infrastrukturą drogową i techniczną.
Budynek nr 2 będzie składał się z ośmiu kondygnacji nadziemnych, na których znajdować będzie się 76 lokali mieszkalnych, o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 4.478,74 m2. W kondygnacji podziemnej (-1) tego budynku usytuowany będzie garaż wielostanowiskowy, w którym znajdować będą się 32 miejsca postojowe.
 
ETAP IV obejmuje budowę jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego oznaczonego w dokumentacji projektowej numerem 3 z wbudowanym garażem podziemnym, z wewnętrznymi instalacjami: kanalizacji, wody, centralnego ogrzewania, elektryczną, wentylacji mechanicznej oraz zlokalizowaną w tym etapie infrastrukturą drogową i techniczną.

Zgodnie z dokumentacją projektową budynek nr 3 będzie składał się z ośmiu kondygnacji nadziemnych, na których znajdować będą się 92 lokale mieszkalne, o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 5.214,92m2, a na  kondygnacji 1 (parter) znajdować będzie się 13 komórek lokatorskich przynależnych do lokali mieszkalnych. W kondygnacji podziemnej (-1) tego budynku usytuowany będzie garaż wielostanowiskowy, w którym będzie łącznie 38 miejsc postojowych.

Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców oddajemy również nieodpłatne parkingi zewnętrzne ogrodzone szlabanami.
Sumarycznie na terenie osiedla znajdzie się 58 ogólnodostepnych miejsc postojowych zrealizowanych w Etapie I oraz Etapach II i IV.
 
Faktyczna powierzchnia lokali w budynku ustalona zostanie powykonawczo w drodze obmiaru dokonanego celem sporządzenia dokumentacji dla wydzielenia samodzielnych lokali, zgodnie z zaleceniami zawartymi w normie Pn – ISO 9836 z 1997 r. Do powierzchni użytkowej lokali nie będzie wliczana powierzchnia przylegających do lokali balkonów/tarasów, wykazywana w operacie pomiarowym.

Deweloper zapewni nabywcom lokali mieszkalnych w inwestycji środek ochrony gromadzonych środków pieniężnych w postaci bankowego mieszkaniowego rachunku powierniczego.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMałopolskie
  • Metrażod 38 do 106 m2
  • PowiatKraków
  • Termin oddaniaI kw. 2022
  • MiejscowośćKraków
  • Liczba mieszkań245
  • DzielnicaPrądnik Biały
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaSiewna 2D

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 8
Liczba apartamentów: 245
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję