Merite Moderna

Deweloper: Merite Sp. z o.o.
od 10.505 zł/m2

Opis inwestycji

Ekskluzywnie, kameralnie, komfortowo

To wszystko gwarantuje Merite Moderna– nasza najnowsza inwestycja w segmencie premium. 

Merite Moderna to 36 mieszkań w 18 budynkach. Poczucie bezpieczeństwa zapewni indywidualna strefa wejściowa, a intymność – rozmieszczenie okien i drzwi balkonowych w bryłach budynków.

W tak urokliwym miejscu oczywistością jest dążenie do harmonii z zielonym otoczeniem. Dlatego – i to jest wielka zaleta Merite Moderna – każde z mieszkań będzie miało ogródek, a te usytuowane na piętrze także tarasy i stryszki. Postanowiliśmy położyć akcent na elegancką architekturę krajobrazu, wyrażając to poprzez zagospodarowanie zielenią i elementami małej architektury części wspólnych. Postawiliśmy na jednoznaczne rozwiązania sprzyjające środowisku.

Do każdego mieszkania przynależne będzie zewnętrzne miejsce postojowe z indywidualnym zasilaniem do ładowania samochodów elektrycznych oraz stojak na rower. Na terenie posesji znajdzie się stacja serwisowa dla rowerów, a poruszanie się po niej rowerami oraz urządzeniami transportu osobistego ułatwi elegancka, niefazowana kostka. Wszystkie mieszkania będą klimatyzowane a instalacje elektryczne wykonane w standardzie Smart Home Ready.

W częściach wspólnych znajdą się domki dla jeży, budki dla jerzyków, poidełka i karmniki dla ptaków oraz hotele dla owadów i motyli. Do tego dojdzie możliwość podlewania ogródków wodą deszczową z retencji. W ten sposób powstanie wachlarz rozwiązań proekologicznych, sygnowanych hasłem Merite dla Klimatu.

Ekskluzywny charakter inwestycji dopełniają detale na elewacji i wewnątrz budynków. Wykończenia z lastriko, szlachetne tynki elewacyjne, drewniana stolarka okienna, a także dachy w kształcie karo podkreślą unikalny charakter naszej kolejnej inwestycji.

Ceny zewnętrznych miejsc postojowych od 18.000 - 30.000 zł brutto oraz każdorazowo udział w drodze 6.000 zł brutto

Merite Moderna to po prostu Manufaktura Domu.

Lokalizacja

Niezaprzeczalny atut Merite Moderna stanowi lokalizacja. Inwestycja powstaje w Otulinie Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego, który jest jedną z ostatnich dużych i wciąż zielonych enklaw Krakowa.

Tylko kilka minut, i to spacerem, dzieli Modernę od wypełnionego turkusowymi wodami zalewu Zakrzówek. Co więcej, w pobliżu znajdują się rozległe tereny rekreacyjne, m.in. wiślane groble z trasami rowerowymi. Mieszkając przy Sodowej, będą Państwo mogli codziennie upajać się przyrodą.

Merite Moderna to nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu na łonie natury i życia w harmonii z otaczającą przyrodą.

O nas

Grupa inwestycyjna Merite powstała w 2009 roku. Przez 10 lat zajmowaliśmy się wyłącznie przedsięwzięciami deweloperskimi na terenie Krakowa. Od 2019 roku przygotowujemy i realizujemy także nieruchomości komercyjne. 

Grupa Merite w 2016 roku rozszerzyła swoją działalność o spółkę celową Merite Inwestycje Sp. z o.o., która zajmuje się generalnym wykonawstwem przedsięwzięć Grupy. Oznacza to w praktyce pełny nadzór inwestora nad procesem budowy, co umożliwia skuteczne wywiązywanie się z terminów oraz kontrolę jakości i przepływów finansowych.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 10.505 zł
  • WojewództwoMałopolskie
  • Metrażod 0 m2
  • PowiatKraków
  • Termin oddaniaI kw. 2022
  • MiejscowośćKraków
  • Liczba mieszkań36
  • DzielnicaDębniki
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaSodowa

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 2
Liczba apartamentów: 36
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję