Rybakówka Residence

Deweloper: Aleksandrowice House Sp. z o.o. Sp. k.
od 5.974 zł/m2

Opis inwestycji

Rybakówka Residence to położona w Aleksandrowicach pod Krakowem inwestycja, obejmująca 15 funkcjonalnie i komfortowo zaprojektowanych domów o powierzchni 115,50 m², o niebanalnej architekturze, jakiej próżno szukać na nieruchomościowej mapie Krakowa i okolic.

 

Poprzez nawiązanie do historii i architektury miejsca, w jakim została zlokalizowana, a także dzięki położeniu wśród ciszy i zieleni, z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom indywidualnego stylu, szukającym wytchnienia od miejskiego zgiełku, a jednocześnie ceniącym bliskość miasta.


Osiedle Rybakówka Residence zostało starannie zaprojektowane po to, aby zapewnić Państwu maksimum komfortu i bezpieczeństwa, a jednocześnie by cieszyć oko.

Jest to zamknięta enklawa, położona nieopodal stawów w jednym z najbardziej malowniczych i zielonych zakątków Aleksandrowic, składająca się z 15 dwukondygnacyjnych domów o powierzchni 115,50 m² każdy, z urokliwymi tarasami i ogrodami oraz miejscami postojowymi.

 

Do budowy każdego z domów zaplanowano użycie najwyższej jakości materiałów.

Elewacja wykonana będzie z naturalnego kamienia oraz płytek klinkierowych. Dzięki połączeniu takich właśnie materiałów, inwestycja ma nawiązywać do pochodzącej z końca XIX wieku aleksandrowickiej zabudowy folwarcznej, będącej wraz ze stawami, winnicą i neoklasycystycznym dworem częścią składową całego kompleksu dworskiego, położonego wśród terenów zielonych tzw. ogrodu włoskiego.


W naszych domach bez problemu pomieścisz całą swoją rodzinę, pupila, zapasy, sprzęt sportowy i rekreacyjny.

Wyjdziesz na taras, do ogrodu, wypijesz kawę w samotności,  zaprosisz znajomych na kolację przy dobrej muzyce.

 

W obrębie własnego domu i ogrodu – posadzisz drzewa, krzewy, warzywa i owoce. Zrobisz trening czy zagrasz w piłkę z dzieckiem.  Staniesz się niemalże samowystarczalny.

Bez problemu wyjdziesz pobiegać, pojeździć na rowerze, na spacer z psem do pobliskich lasów lub nad stawy.

W ostatnich czasach wszyscy przekonaliśmy się jakie to ważne. 

 

Kilka minut dzieli Cię od spaceru po lesie, pieszej lub rowerowej wędrówki szlakami Doliny Aleksandrowickiej. Doskonale przygotowana infrastruktura całej okolicy. Ogromny parking, dobrze oznakowane i ciekawie rozplanowane ścieżki edukacyjne, miejsce na zrobienie ogniska lub grilla, boisko sportowe, stawy, plac zabaw da dzieci.

 

Inwestycja Rybakówka Residence położona jest Aleksandrowicach pod Krakowem – miejscowości o niezwykłych walorach przyrodniczych i krajobrazowych oraz bogatej przeszłości historycznej.

Aleksandrowice to dawna wieś rycerska, władana przez ród Toporczyków, herbu Topór. Położona jest na Wyżynie Krakowsko – Częstochowskiej, u stóp jurajskiego pasma zwanego Garbem Tenczyńskim, w odległości 14 km na zachód od centrum Krakowa (3 km od granic Krakowa). Aleksandrowice zajmują południową część Gminy Zabierzów, granicząc od wschodu z Balicami, od północy z Burowem, od zachodu z Brzoskwinią i od południa z Morawicą (gmina Liszki). Położone są w bezpośredniej bliskości Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II w Balicach, przy autostradzie A-4 Kraków – Katowice.

 

Inwestycja zlokalizowana jest nieopodal dwóch, niegdyś dworskich stawów, na wylocie Doliny Aleksandrowickiej, przez którą wiedzie specjalnie przygotowana i oznakowana ścieżka spacerowo – edukacyjna. Jest to miejsce chętnie odwiedzane przez rodziny z dziećmi, zarówno na wycieczki piesze, jak i rowerowe.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 5.974 zł
  • WojewództwoMałopolskie
  • Metrażod 0 m2
  • PowiatKraków
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćKraków
  • Liczba mieszkań1
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaAleksandrowice 82

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 2
Liczba apartamentów: 1
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję