Opis inwestycji

Ul. Koronowska zlokalizowana jest pomiędzy ul. Nad Torem a ul. Wiejską 6. Charakteryzuje się ciszą i spokojem. Nowa i ciekawa architektura będzie przyciągać osoby, które chcą przede wszystkim odpocząć po pracy z dala od zgiełku. Chcemy współgrać z otaczającą i istniejącą już zabudową. Niski budynek wielorodzinny z mieszkaniami od 30m2 do 70m2, z indywidualnymi garażami. Realizacja nowej inwestycji ma się rozpocząć w I kwartale 2022 r.
Niewątpliwie walorem ul. Koronowskiej jest bliskie sąsiedztwo z centrum Bydgoszczy, szybki dojazd do dworca PKP, dobra komunikacja miejska - linia autobusowa 51 i 58. 
W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, przychodnia lekarska, kościół oraz filia biblioteki miejskiej. Posterunek straży miejskiej ma swoją siedzibę na ul. Łanowej.  Inwestycja, którą chcemy stworzyć ma być kolejną naszą dobrą wizytówką tak jak inne nasze osiedla przy ul. Mściwoja, Karolewskiej,  Łobżenickiej czy Filtrowej. Przystępując do kolejnej inwestycji bierzemy zawsze pod uwagę oczekiwania naszych klientów. W każdym kolejnym budynku staramy się wprowadzać nowości np. ogrzewanie podłogowe już nie tylko w łazience, ale również w przedpokoju i przy oknie balkonowym. Ostatnie piętra z klimatyzacją Każde mieszkanie wyposażone jest w inteligentny system sterowania ogrzewaniem oraz oświetleniem. Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe, instalujemy również wideo-domofon. Na oknach zamontowane są samoregulujące nawiewniki powietrza, które zapewniają właściwą cyrkulację wewnątrz mieszkania. Na klatce schodowej podwieszane sufity i oświetlenie halogenowe wraz z czujnikami ruchu. Ogrzewanie gazowe -wspólna kotłownia, winda. Budynek będzie ogrodzony z elektroniczną bramą wjazdową. Teren monitorowany, a kamery podłączone do rejestratora.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoKujawsko-pomorskie
  • Metrażod 36 do 73 m2
  • PowiatBydgoszcz
  • Termin oddaniaIII kw. 2023
  • MiejscowośćBydgoszcz
  • Liczba mieszkań26
  • DzielnicaCzyżkówko
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKoronowska 45

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 26
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję