Nowe inwestycje na sprzedaż - Bydgoszcz | Villare.pl

Osiedle pod Skarpą
od 5.200 zł/m2

Bydgoszcz, Pod Skarpą

30 m2

Powierzchnia

27

Mieszkania

Aura Towers
od 6.700 zł/m2

Bydgoszcz, Fordońska 4

26 m2

Powierzchnia

280

Mieszkania

Osiedle Impresja 2

Bydgoszcz, Powstańców Warszawy

31 m2

Powierzchnia

280

Mieszkania

Avia
od 6.400 zł/m2

Bydgoszcz, Horodelska

27 m2

Powierzchnia

80

Mieszkania

Willa Moderno

Bydgoszcz, Chodkiewicza 39

51 m2

Powierzchnia

15

Mieszkania

Park Nad Kanałem
od 6.350 zł/m2

Bydgoszcz, Nakielska 46

29 m2

Powierzchnia

128

Mieszkania

Enklawa

Bydgoszcz, Zaświat

26 - 121 m2

Powierzchnia

400

Mieszkania

Nowe Wyżyny Apartamenty

Bydgoszcz, Bohaterów Kragujewca 8A

32 - 78 m2

Powierzchnia

119

Mieszkania

Przy IV Śluzie

Bydgoszcz, Wrocławska 3

25 - 345 m2

Powierzchnia

107

Mieszkania

Park Leszczyńskiego

Bydgoszcz, Leszczyńskiego 18-20

25 - 87 m2

Powierzchnia

80

Mieszkania

Rynek pierwotny Bydgoszcz

Bydgoszcz to liczące około 354 tyś. mieszkańców miasto będące stolicą województwa kujawsko-pomorskiego. Bydgoszcz to także duży ośrodek biznesowy, kulturalny, gospodarczy i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta sprawia ,że coraz więcej osób decyduje się zamieszkać w tym regionie przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Bydgoszczy.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Bydgoszcz

Rynek nieruchomości pierwotny Bydgoszcz to jeden z największych i najbardziej konkurencyjnych rynków nieruchomości pierwotnych w Polsce. Oferta nowych mieszkań i domów w Bydgoszczy jest szeroka, a deweloperzy w Bydgoszczy dbają o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie mieszkanie. W Bydgoszczy deweloperzy w swojej ofercie posiadają ponad dwa tysiące mieszkań ulokowanych we wszystkich częściach miast Bydgoszcz. Rynek pierwotny w Bydgoszcz posiada inwestycje mieszkaniowe w ścisłym centrum miasta jak i na obrzeżach miasta Bydgoszcz. Mieszkania z rynku pierwotnego wśród bydgoskich inwestycji deweloperskich znaleźć można zarówno niewielkie kawalerki, które spełnią potrzeby singli i par, jak i 4-pokojowe mieszkania, które idealnie wpasują się w potrzeby rodzin. Niemniej deweloperzy w Bydgoszczy najchętniej oferują nowe mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 60m2. Deweloperzy w Bydgoszczy oferują także apartamenty dla najbardziej wymagających osób szukających mieszkania z rynku pierwotnego. W Bydgoszczy deweloperzy oferują mieszkania niemal we wszystkich częściach miasta, niemniej najbardziej popularne dzielnice mieszkań deweloperskich w Bydgoszczy to osiedla: Górzyskowo, Szwenderowo, Leśne. Dodatkowo zmiany które dotknęły nas w ostatnim czasie sprawiły że deweloperzy Bydgoszcz coraz chętniej oferują swoim klientom nowe domy. Bydgoszcz ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu. Nowe osiedla domów jednorodzinnych w Bydgoszczy powstają na obrzeżach miasta i są polecane przede wszystkim osobom ceniącym ciszę i spokój. 

 

Mieszkania Bydgoszcz rynek pierwotny

Nowe mieszkania Bydgoszcz budowane są we wszystkich częściach miasta Bydgoszcz. Deweloperzy w Bydgoszczy oferują nowe mieszkania zarówno blisko centrum, jak i na obrzeżach miasta w zdecydowanie spokojniejszych okolicach. Nowe mieszkania w Bydgoszczy na obrzeżach polecane są przede wszystkim rodzinom z dziećmi. Bliskość natury i spokój sprawiają, że można wieść bardzo wygodne życie w tych regionach. Niemniej i w ścisłym centrum deweloper w Bydgoszczy jest w stanie zaoferować różnorodne mieszkania, które są dostosowane do potrzeb singli, jak i rodzin z dziećmi. Jest to gwarancja tego, że każda osoba znajdzie odpowiednią dla siebie nieruchomość, która będzie w pełni odpowiadała potrzebom klientów i która zaspokoi ich wszystkie oczekiwania. Dla bardzo wymagających klientów na rynek pierwotny Bydgoszcz oferuje także luksusowe apartamenty, które w pełni odpowiadały potrzebom najbardziej wymagających osób szukających mieszkania z rynku pierwotnego. Bydgoszcz mimo, że jest stolicą województwa kujawsko-pomorskieg oferuje nowe mieszkania w stosunkowo przystępnych cenach. Nowe mieszkania w Bydgoszczy są zdecydowanie tańsze w porównaniu z innych polskimi miastami. Dzięki temu potencjalni kupujący mogą pozwolić sobie na zakup nowego mieszkania w Bydgoszczy bez konieczności ponoszenia bardzo wysokich kosztów z tym związanych.

 

Domy Bydgoszcz rynek pierwotny

Deweloper Bydgoszcz dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Bydgoszcz jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Bydgoszczy. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Bydgoszczy przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Bydgoszcz w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Bydgoszczy i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Bydgoszcz ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Ceny nowych mieszkań i domów Bydgoszcz

Ceny mieszkań w Bydgoszczy nie należą do najniższych w kraju. Przeciętna cena nowego mieszkania w Bydgoszczy kształtuje się na poziomie około 6100 zł/m2. Niemniej wiele zależy od standardu i lokalizacji nieruchomości. Osoby pragnące kupić mieszkanie taniej powinny szukać mieszania w Bydgoszczy na obrzeżach miasta. Należy jednak w takiej sytuacji liczyć się z bardziej problematycznym dojazdem do centrum. Nowe mieszkania o wyższym standardzie i apartamenty lokalizowane są bliżej centrum a ich ceny przekraczają 7000 zł/m2   

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję