Osiedle Maćkowy Potok

Deweloper: Front Development
od 6.690 zł/m2

Opis inwestycji

Zamieszkaj w miejscu dobrze nasłonecznionym, o właściwej cyrkulacji powietrza – na wzniesieniu ulicy Wielkopolskiej, w urokliwym sąsiedztwie Potoku Maćkowy.

 

Ciesz oczy widokiem na zadrzewiony wąwóz potoku. Porastające go drzewa poprawiają samopoczucie, zatrzymują zanieczyszczenia, dają cień i lepsze powietrze (10-letnie drzewo w ciągu godziny produkuje do 150 litrów tlenu!).

Długoletnie sąsiedztwo z doliną strumienia jest zagwarantowane, dzięki objęciu go ochroną konserwatorską w ramach Ogólnomiejskiego Systemu Terenów Aktywnych Biologicznie.

 

 • Dyskrecja - Trzonem budynku jest część komunikacyjna zapewniająca komfortowe korzystanie z budynku. Na jednym z korytarzy ulokowanych jest tylko 6 mieszkań, na drugim zaledwie 3
 • Kameralność - 5 kondygnacji nadziemnych przeznaczonych jest w całości na lokale mieszkalne
 • Spokój - Budynek zaprojektowano zgodnie z wysokimi normami izolacyjności akustycznej.

 

Mieszkając na Osiedlu Maćkowy Potok, skorzystasz z dostępności miejskiej infrastruktury. Dla Ciebie i Twoich przyszłych sąsiadów zaprojektowaliśmy zielone patio ze ścieżkami i siedziskami, a dla dzieci
zaplanowaliśmy zabawy na zjeżdżalni i ściance wspinaczkowej.

Do parkowania swojego jednośladu będziesz mógł skorzystać zarówno z zewnętrznego parkingu rowerowego, jak i komórki lokatorskiej zlokalizowanej w hali garażowej (do każdego – nawet najmniejszego mieszkania, zapewniona jest prywatna komórka).

 

Budynek

Budynek zaprojektowano zgodnie z wysokimi normami izolacyjności akustycznej, spokój mieszkańców zapewnią izolacje stropów i przegród, drzwi do mieszkań o podwyższonych parametrach akustycznych, oraz trzyszybowa stolarka okienna.

 

Trzonem budynku jest część komunikacyjna – zapewniająca komfortowe korzystanie z budynku klatka schodowa z cichobieżną windą, dostępną na wszystkich kondygnacjach budynku. Z części komunikacyjnej przejdziesz do jednego z dwóch izolowanych dodatkowymi drzwiami skrzydeł mieszkalnych budynku (na jednym z korytarzy ulokowanych jest tylko sześć mieszkań, na drugim zaledwie trzy.

5 kondygnacji nadziemnych (parter + 4 piętra) przeznaczonych jest w całości na lokale mieszkalne, których w budynku znajdzie się jedynie 45.

 

Budynek wyposażony jest w system kontroli dostępu z wideodomofonami w mieszkaniach.

Świeże powietrze na klatce i korytarzach zapewni centralny system wyciągowy, w razie potrzeby automatycznie uruchomi się przeciwpożarowy system oddymiania, a w wypadku awarii dostaw prądu zadziała oświetlenie awaryjne.

 

Mieszkania 

Osiedle Maćkowy Potok stworzyliśmy dla osób, które nie chodzą na kompromisy gdy mowa o wygodzie i funkcjonalności.

 

Obszerne lokale dwupokojowe ulokowaliśmy na metrażach od 43 do 49 m2, a mieszkania trzy i czteropokojowe oferujemy w bogatej palecie powierzchni od 57 do 79 m2.

Kubaturę mieszkań i poczucie przestrzeni zwiększyliśmy dodatkowo, wysokość sufitów ustalając na ponadnormatywnej wysokości 2,80 metra.

Świeże, zdrowe powietrze w mieszkaniach zapewnia centralny system wyciągowy, oparty na wentylatorach dachowych.

Każdy z pokoi wyposażony jest w 2,5 metrowe, pięknie rozświetlające wnętrze, przeszklenie ściany zewnętrznej z drzwiami balkonowymi. Panoramiczne przeszklenia tworzymy z myślą o Twoim dobrym samopoczuciu, ale także ekologii i ekonomii – jasne i funkcjonalne mieszkanie, to jednocześnie lepsze doświetlenie w okresie zimowym i niższe rachunki za prąd.

 

Najlepszą, dodatkową przestrzenią przy mieszkaniach stanowią obszerne tarasy.

Każde z mieszkań na osiedlu Maćkowy Potok, po całej szerokości ściany zewnętrznej (a przy mieszkaniach szczytowych nawet trzech ścian) okala odseparowany od sąsiadów taras, dający piękną ekspozycję na otoczenie.

Tym sposobem uzyskaliśmy tarasy o imponujących rozmiarach – od 13 m2 przy mieszkaniu 43 m2, do 50 m2 powierzchni przynależnej do lokalu 79 m2.


Lokalizacja 

Ciesz oczy widokiem na zadrzewiony wąwóz potoku. Drzewa porastające wąwóz poprawią Twoje samopoczucie, będą naturalnym filtrem powietrza, dadzą cień i lepsze powietrze.

O dobre samopoczucie mieszkańców zadbają różne formy zieleni. Nasadzenia krzewów ozdobią skarpę patio, a ogród deszczowy poprawi retencję wód opadowych i mikroklimat – utrzymując optymalny poziom wilgotności powietrza.

 

Mieszkając na Osiedlu Maćkowy Potok, skorzystasz z dostępności miejskiej infrastruktury:

 • sąsiedztwo marketu spożywczego otwartego 6 dni w tygodniu
 • bliskość przystanku autobusów nr 113, 213, N13
 • dojazd ulicą Wielkopolską w kierunku obwodnicy i Centrum Gdańska
 • udogodnienia rozwijającej się prężnie dzielnicy Łostowice: terenów rekreacyjnych nad zbiornikami retencyjnymi, placówek edukacyjnych, oraz parków handlowych.

Deweloper - Front Development

Właściciele i kadra zarządzają spółki FRONT Inwestycje, to osoby stojące za sukcesem doświadczonego wykonawcy nowoczesnych osiedli mieszkaniowych – spółki MAREX Budownictwo.

Ogromne doświadczenie w wykonywaniu od lat pod szyldem MAREX obiektów kubaturowych dla innych deweloperów, skłoniło naszych Inwestorów do wejścia na rynek deweloperski i rozpoczęciu realizacji inwestycji mieszkaniowych pod własną marką deweloperską. Po bardzo dobrym przyjęciu przez Klientów warszawskiej inwestycji Apartamenty Modlińska będącej propozycją kameralnego osiedla o wyższym standardzie i nietuzinkowej architekturze, przyszedł czas na Gdańsk i równie wyróżniający się nowoczesnymi i ekologicznymi rozwiązaniami projekt osiedla Maćkowy Potok.

Mocną stroną FRONT Development jest doświadczenie zarządu spółki w realizacji stanów surowych dużych projektów
deweloperskich w największych miastach Polski, doświadczona kadra i rozbudowane zaplecze techniczne.

Najważniejsze informacje

 • Cena za m2od 6.690 zł
 • WojewództwoPomorskie
 • Metrażod 0 m2
 • PowiatGdańsk
 • Termin oddaniaIV kw. 2022
 • MiejscowośćGdańsk
 • Liczba mieszkań45
 • DzielnicaUjeścisko-Łostowice
 • Rodzaj ofertyMieszkanie
 • UlicaWielkopolska

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 45
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję