Osada Oliwkowa

Deweloper: Omega Buildings
od 3.800 zł/m2

Opis inwestycji

Osada Oliwkowa to niezwykłe osiedle które oferuje swoim mieszkańcom więcej niż inne. Szeroki wybór mieszkań oraz wygodny dostęp do dedykowanej mieszkańcom profesjonalnej hali treningowej pozwolą na stworzenie komfortowego miejsca do życia i realizacji sportowych pasji. Mieszkaj wygodnie, trenuj swobodnie!


 

Osada Oliwkowa to kompleks czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie, zlokalizowanych w podwrocławskim Smolcu. W każdej klatce znajduje się 12 lokali mieszkalnych. W sprzedaży dostępne są jedno i dwupokojowe mieszkania z aneksem kuchennym o metrażu około od 25,5 m2 do 39 m2  - idealne na start lub pod wynajem. Średni metraż 55 m2 dostępny jest w dwóch opcjach: 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Na trzecim piętrze znajdują się przestronne, dwupoziomowe mieszkania (od około 46 do 82 m2), które dzięki swojej przestrzeni przywodzą na myśl wnętrze domku jednorodzinnego.
Do każdego mieszkania w Osadzie Oliwkowej przypisany jest balkon o powierzchni od 4 m2 do około 5,7m2 lub ogródek przydomowy o powierzchni od 40m2 do około 100 m2. Istnieje także możliwość wykupienia komórki lokatorskiej.

Swobodne parkowanie można zapewnić sobie poprzez wykupienie własnego miejsca parkingowego z zamykanymi pachołkami. Miejsca postojowe znajdują się w parkingu naziemnym.

Ogromnym atutem Osady Osady Oliwkowej jest dostęp do hali treningowej i profesjonalnych kortów tenisowych. Można tu skorzystać z siłowni, gdzie o komfort i bezpieczeństwo ćwiczących zatroszczy się wykwalifikowana kadra trenerska.  Dodatkowo można skorzystać z zajęć tanecznych i fitness, a także sal do badmintona i squasha. Na kortach tenisowych organizowane są lekcje gry dla wszystkich grup wiekowych, o zróżnicowanym poziomie zaawansowania.

Smolec, gdzie powstaje Osada Oliwkowa, to malownicza miejscowość otoczona zielenią. Rozwinięta infrastruktura i dostępność wielu instytucji na miejscu pozwoli komfortowo organizować tu swoje codzienne życie. Autostrada A4 i AOW ułatwią dojazd do każdego punktu Wrocławia, którego rynek oddalony jest od Smolca zaledwie o 9,5 km.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 3.800 zł
  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 40 m2
  • Powiatwrocławski
  • Termin oddaniaI kw. 2021
  • MiejscowośćSmolec
  • Liczba mieszkań338
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaGranitowa
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję