Nowe inwestycje na sprzedaż - Smolec | Villare.pl

Przyjazny Smolec

Przyjazny Smolec Smolec, Topolowa

30 - 96 m2

Powierzchnia

395

Mieszkania

Osada Oliwkowa
od 3.800 zł/m2

Osada Oliwkowa Smolec, Granitowa

40 m2

Powierzchnia

338

Mieszkania

Osiedle Smolec
od 3.639 zł/m2

Osiedle Smolec Smolec, Kasztanowa

78 - 140 m2

Powierzchnia

124

Mieszkania

Przyjazny Smolec
od 5.950 zł/m2

Przyjazny Smolec Smolec, Topolowa

280

Mieszkania

Rynek pierwotny Smolec

Smolec to miasto na prawach powiatu położone w województwie dolnośląskimSmolec to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Smolcu chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Smolcu.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Smolec

Rynek nieruchomości pierwotnych w Smolcu jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Smolcu. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Smolcu, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Smolec rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Smolcu.

W Smolcu deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Smolcu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Smolcu kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Smolcu jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Smolcu zaczynają się nawet od ok. 3 400 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Smolec

Deweloperzy w Smolcu w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Smolcu przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Smolcu znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Smolcu najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Smolcu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Smolec rynek pierwotny

Deweloper Smolec dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Smolec jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Smolcu. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Smolcu przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Smolcu w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Smolcu i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Smolec ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Smolec

W Smolcu wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Smolcu dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Smolcu dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Smolcu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję