Permska

Deweloper: HSD Inwestycje
od 5.990 zł/m2

Opis inwestycji

Na osiedlu Ślichowice przy ulicy Szajnowicza-Iwanowa w Kielcach powstaje osiedle „Permska” z pięknym widokiem na wzgórze Karczówka. Docelowo będzie się składać z czterech 4-kondygnacyjnych budynków z mieszkaniami dwupoziomowymi i ogromnymi tarasami.

Do każdego mieszkania przynależy taras lub duży balkon.

Szczegóły i cennik w biurach sprzedaży akcentkielce.pl i faktorkielce.pl

Inwestycję realizuje Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka wraz z projektantem, czyli Pracownią Architektoniczną Detan

44

Liczba mieszkań

0

Pozostało mieszkań

Budowa pierwszego z czterech etapów inwestycji ruszy na początku 2017 roku. Czterokondygnacyjny budynek, w którym zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 38 do 120 metrów kwadratowych powstanie w jednym z najpiękniejszych miejsc widokowych miasta, na osiedlu Ślichowice. Na ostatnim poziomie mieścić się będą mieszkania dwupoziomowe, z antresolami i przestronnymi tarasami nad salonem. Na parterze budynku usytuowany będzie lokal przeznaczony na usługi.

Nowością wśród kieleckich inwestycji i nowatorskim projektem na osiedlu „Permska” będzie ogromny dziedziniec wewnątrz osiedla, który będzie miał 1,5 hektara powierzchni. Urządzona zostanie w nim strefa relaksu, bez ruchu kołowego, wyposażona w amfiteatr, mała architekturę, przyrządy i urządzenia do ćwiczeń, wypoczynku i zabawy, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych oraz zagospodarowana zielenią.

Całe osiedle będzie zagospodarowane zielenią i podzielone na strefę użytkową, w tym parkingi dla mieszkańców, i rekreacyjną. Dla bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców teren osiedla będzie ogrodzony i całodobowo monitorowany.

Atutami tej inwestycji jest znakomity projekt i lokalizacja oraz bliskość atrakcyjnych zielonych terenów rekreacyjnych, czyli wzgórza Karczówka i rezerwatu geologicznego Ślichowice, ulubionych miejsc spacerowych kielczan. W pobliżu znajdują się również sklepy, szkoły, przedszkola, punktu usługowe oraz miejsca sportowo-rekreacyjne.

Budynki w osiedlu „Permska” z podziemnymi garażami zaprojektowane przez Pracownię Architektoniczną Detan powstaną w tradycyjnej technologii budowlanej. Zewnętrzna elewacja i wnętrza klatek schodowych zostaną wyłożone naturalnym granitem kashmir white – pięknym kamieniem dekoracyjnym w kolorze biało-szarym. Balustrady, zarówno w klatkach schodowych, jak i na balkonach i tarasach wykonane będą ze stali nierdzewnej oraz tafli szklanych. Takie wykończenie nada lekkości i nowoczesności bryłom budynków.

W czterech budynkach zaprojektowano łącznie 44 komfortowe mieszkania, dobrze doświetlone naturalnym światłem słonecznym. Z okien roztaczać się będzie ładny widok na okolicę. Każde mieszkanie wyposażone będzie w duży balkon. Dla wygody mieszkańców we wszystkich budynkach zainstalowane zostaną nowoczesne, cichobieżne windy, a w podziemiu znajdą się parkingi dla samochodów oraz praktyczne w użytkowaniu komórki lokatorskie. Na parterze każdego z budynków usytuowany będzie lokal przeznaczony na działalność usługową.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 5.990 zł
  • WojewództwoŚwiętokrzyskie
  • Metrażod 0 m2
  • PowiatKielce
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćKielce
  • Liczba mieszkań208
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaPermska 19-19C

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 208
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję