Opis inwestycji

Szukasz mieszkania dla siebie lub inwestycyjnie, ale nie możesz się zdecydować… Pomożemy Ci rozwiać Twoje wątpliwości.

W jaki sposób? Odpowiedź jest prosta i znajdziesz ja poniżej…

Górna22 to miejsce do zamieszkania w nowo powstającym osiedlu Kielc z doskonałą infrastrukturą, blisko centrum miasta, galerii handlowych oraz uczelni wyższych. Kompleks składa się z doskonale przemyślanych i zaprojektowanych mieszkań o metrażach od 29 do 73 metrów kwadratowych.

Inwestycja została podzielona na etapy w ramach, których powstaną 3 ośmiopiętrowe budynki z nowoczesną architekturą w każdym po 126 lokali z balkonem, loggią lub tarasem dodatkowo do mieszkań na parterze będą przynależeć ogródki do wyłącznego korzystania. Z najwyższych kondygnacji budynku podziwiać będzie można wspaniałą panoramę Kielc odpoczywając po ciężkim dniu pracy. Dla zmotoryzowanych zaprojektowano parking podziemny i miejsca na zewnątrz budynku. Na przestronnych dziedzińcach zaplanowano, oprócz zielonej strefy wypoczynku, miejsca do zabaw dla najmłodszych mieszkańców w postaci dwóch bezpiecznych placów zabaw.

Usytuowanie inwestycji daje szybki dostęp do Centrum miasta i galerii handlowych, a bliskość dwóch największych uczelni wyższych takich jak Politechnika Świętokrzyska i Uniwersytet Jana Kochanowskiego sprawia, że staje się ona bardzo atrakcyjna dla osób szukających możliwości inwestycyjnych na rynku nieruchomości. Kolejnym atutem są doskonałe połączenia autobusowe, które dają możliwość szybkiego dostania się w każdą część Kielc bez zbędnego trudu.

Górna22 to znakomita lokalizacja dla lubiących również spędzać aktywnie czas z dala od miejskiego zgiełku. Zalew w Cedzynie oddalony jest tylko o 7,2 km, które można pokonać malowniczą trasą, dając ukojenie zmęczonym oczom zieloną przestrzenią.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŚwiętokrzyskie
  • Metrażod 29 do 73 m2
  • PowiatKielce
  • Termin oddaniaIV kw. 2023
  • MiejscowośćKielce
  • Liczba mieszkań378
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaGórna 22

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 9
Liczba apartamentów: 378
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję