Opis inwestycji

Realizowana przy ulicy Św. Brata Alberta 10 w Świdniku inwestycja to przestrzeń zaprojektowana z myślą o rodzinach oraz młodych i ambitnych osobach, które cenią komfort i wygodę. Nowoczesny, starannie zaprojektowany czterokondygnacyjny budynek z cichobieżnymi windami o prostej i przyjaznej architekturze doskonale komponuje się na tle otaczającej go zieleni, jednocześnie idealnie wpisując się w potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. 

Inwestycja w Świdniku wzbogaci lokalny rynek pierwotny o 66 nowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 27,59 do 64,31 m2. Mieszkania są wygodne, praktyczne i dobrze zaprojektowane o wysokości pomieszczeń 2,62 m. Nowe mieszkania od dewelopera oferowane będą w stanie do samodzielnego wykończenia, co da Państwu możliwość swobodnej aranżacji wnętrz wedle własnych upodobań i potrzeb. 

Jednocześnie cena mieszkania obejmuje wykończony balkon. Balkony zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby stanowić dodatkową ozdobę utrzymanej w stonowanych odcieniach bieli i szarości elewacji zewnętrznej. Dodatkowo na parterze budynku będą się znajdowały dwa przestronne lokale usługowe.

Nowe mieszkania od dewelopera – szczegółowe informacje 

Wszystkie lokale mieszkalne są podłączone do sieci miejskich i będą korzystały z ogrzewania PEC. Bezpieczeństwo nieruchomości podnosi brak instalacji gazowej w mieszkaniu, w efekcie czego kuchnie są przygotowane pod montaż płyt indukcyjnych i ceramicznych oraz piekarników elektrycznych. 

W bryle budynku zaprojektowano garaż podziemny, do którego bezpośrednio z pięter mieszkalnych będą zjeżdżały windy. Na kondygnacji -1 budynku oprócz miejsc postojowych zaplanowano również komórki lokatorskie, których zakup polecamy już na etapie podpisywania umowy kupna mieszkania. 

Nowoczesne osiedle mieszkalne dla wymagających 

Oferowana inwestycja to kameralny budynek położony w otoczeniu zieleni. Wyróżnia się starannie zaprojektowaną zielenią i atrakcyjnym oświetleniem. Plac zabaw znajduje się z dala od drogi dojazdowej, dzięki czemu najmłodsi mieszkańcy nie będą narażeni na wzmożony ruch kołowy. 

Nowe bloki w Świdniku – dogodna lokalizacja

Jako doświadczony deweloper zwracamy szczególną uwagę na dobór działek inwestycyjnych. Budynek przy ulicy Św. Brata Alberta 10 mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu terenów zielonych. Pobliski las oraz liczne ścieżki rowerowe i spacerowe sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi

Sąsiedztwo zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej zapewnia ciszę i spokój, a rozwinięte zaplecze odpowiada na podstawowe potrzeby mieszkańców. W pobliżu mieści się przedszkole, szkoła z basenem oraz przychodnia zdrowia. Jednocześnie lokalizacja zapewnia doskonałe skomunikowanie i szybki dojazd do Lublina. Nowe osiedle mieści się niedaleko drogi S12/S17 i obwodnicy Lublina. Planowany termin zakończenia budowy osiedla I kwartał 2023r.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoLubelskie
  • Metrażod 28 do 65 m2
  • Powiatświdnicki
  • Termin oddaniaI kw. 2023
  • MiejscowośćŚwidnik
  • Liczba mieszkań66
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaŚw. Brata Alberta 10

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 66
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję