Nowe Przylesie

Deweloper: ANA DOM Anna Mołodecka
od 5.400 zł/m2

Opis inwestycji

Doskonałe miejsce do wygodnego życia

W pięknym miejscu mieszka się lepiej. To dlatego osiedle Nowe Przylesie zostało pomyślane jako funkcjonalne, ale również bardzo estetyczne. Projektanci postarali się, aby inwestycja odznaczała się designerskim sznytem, co będzie widać w przestrzeni osiedla.

Mieszkania z widokiem na wygodę!

Trudno wyobrazić sobie prawdziwą wygodę bez możliwości wypicia kawy na świeżym powietrzu. Każde mieszkanie na osiedlu Nowe Przylesie posiadać będzie indywidualny, duży taras, a mieszkańcy lokali parterowych będą mogli wypoczywać po pracy w swoim własnym ogrodzie.

Osiedle Nowe Przylesie to projekt wszechstronny i uniwersalny. Dzięki lokalizacji, jak i innym zaletom, będzie znakomitym wyborem dla wszystkich tych, którzy chcą mieszkać w estetycznym miejscu blisko centrum miasta, bez obawy o wybudowanie kolejnych inwestycji w sąsiedztwie. Dobrze poczują się tu zarówno single i indywidualiści, jak i pary planujące wspólne życie. Będzie to również doskonała opcja dla rodzin z dziećmi.

Osiedle Nowe Przylesie, to również doskonała lokata kapitału. Mieszkania inwestycyjne, wykończone pod klucz to odpowiedź na potrzeby szerokiej grupy nabywców – apartamenty mogą zostać wykorzystane do celów biznesowych lub być alternatywną opcją zakwaterowania dla pracowników pobliskiej strefy ekonomicznej.

Zacznijmy jednak od początku. Żeby tuż po dobrej decyzji o zamieszkaniu na osiedlu Nowe Przylesie żyło się jeszcze wygodniej, zaproponujemy także wykończenie "pod klucz" w jednym z uzgodnionych standardów lub indywidualnie, we współpracy z profesjonalnym biurem projektowym. Istnieje możliwość wygodnego skredytowania całości mieszkania i tym samym zaoszczędzenia czasu i pieniędzy. We wszystkim doradzą i pomogą nasi doradcy.

Twoja przestrzeń. W ramach osiedle Nowe Przylesie powstaną dwa budynki pięciokondygnacyjne, a w nich łącznie 137 nowoczesnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Nie za dużo, nie za mało,lecz dokładnie tyle, by wszyscy czuli, że mają komfortową przestrzeń do życia. Kawalerki, od ok. 30 m do dużych mieszkań rodzinnych i ekskluzywnych apartamentów o powierzchni 115 m .

Osiedle kompletne! Części wspólne osiedla Nowe Przylesie to jakość i design per se. Dla wygody i dobrego samopoczucia mieszkańców, osiedle wzbogacone zostanie terenami zielonymi, placem zabaw oraz ławkami. W ramach inwestycji każdy z budynków dysponuje podziemną halą garażową. Między budynkami powstaną miejsca parkingowe oraz miejsce na rowery. Do dyspozycji mieszkańców będą także drobne usługi w części parterowej budynku. Teren będzie częściowo ogrodzony, z zapewniającą bezpieczeństwo elektroniczną kontrolą dostępu.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 5.400 zł
  • WojewództwoOpolskie
  • Metrażod 30 m2
  • PowiatOpole
  • Termin oddaniaIV kw. 2020
  • MiejscowośćOpole
  • Liczba mieszkań137
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • Ulica10-tej Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej

Inwestycje w pobliżu

Nova Ozimska Opole, Opolskie

39 m2

Powierzchnia

304

Mieszkania

Apartamenty Barona Opole, Opolskie

27 m2

Powierzchnia

104

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję