Nowe Przylesie

Deweloper: ANA DOM Anna Mołodecka
od 5.400 zł/m2

Opis inwestycji

Doskonałe miejsce do wygodnego życia

W pięknym miejscu mieszka się lepiej. To dlatego osiedle Nowe Przylesie zostało pomyślane jako funkcjonalne, ale również bardzo estetyczne. Projektanci postarali się, aby inwestycja odznaczała się designerskim sznytem, co będzie widać w przestrzeni osiedla.

Mieszkania z widokiem na wygodę!

Trudno wyobrazić sobie prawdziwą wygodę bez możliwości wypicia kawy na świeżym powietrzu. Każde mieszkanie na osiedlu Nowe Przylesie posiadać będzie indywidualny, duży taras, a mieszkańcy lokali parterowych będą mogli wypoczywać po pracy w swoim własnym ogrodzie.

Osiedle Nowe Przylesie to projekt wszechstronny i uniwersalny. Dzięki lokalizacji, jak i innym zaletom, będzie znakomitym wyborem dla wszystkich tych, którzy chcą mieszkać w estetycznym miejscu blisko centrum miasta, bez obawy o wybudowanie kolejnych inwestycji w sąsiedztwie. Dobrze poczują się tu zarówno single i indywidualiści, jak i pary planujące wspólne życie. Będzie to również doskonała opcja dla rodzin z dziećmi.

Osiedle Nowe Przylesie, to również doskonała lokata kapitału. Mieszkania inwestycyjne, wykończone pod klucz to odpowiedź na potrzeby szerokiej grupy nabywców – apartamenty mogą zostać wykorzystane do celów biznesowych lub być alternatywną opcją zakwaterowania dla pracowników pobliskiej strefy ekonomicznej.

Zacznijmy jednak od początku. Żeby tuż po dobrej decyzji o zamieszkaniu na osiedlu Nowe Przylesie żyło się jeszcze wygodniej, zaproponujemy także wykończenie "pod klucz" w jednym z uzgodnionych standardów lub indywidualnie, we współpracy z profesjonalnym biurem projektowym. Istnieje możliwość wygodnego skredytowania całości mieszkania i tym samym zaoszczędzenia czasu i pieniędzy. We wszystkim doradzą i pomogą nasi doradcy.

Twoja przestrzeń. W ramach osiedle Nowe Przylesie powstaną dwa budynki pięciokondygnacyjne, a w nich łącznie 137 nowoczesnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Nie za dużo, nie za mało,lecz dokładnie tyle, by wszyscy czuli, że mają komfortową przestrzeń do życia. Kawalerki, od ok. 30 m do dużych mieszkań rodzinnych i ekskluzywnych apartamentów o powierzchni 115 m .

Osiedle kompletne! Części wspólne osiedla Nowe Przylesie to jakość i design per se. Dla wygody i dobrego samopoczucia mieszkańców, osiedle wzbogacone zostanie terenami zielonymi, placem zabaw oraz ławkami. W ramach inwestycji każdy z budynków dysponuje podziemną halą garażową. Między budynkami powstaną miejsca parkingowe oraz miejsce na rowery. Do dyspozycji mieszkańców będą także drobne usługi w części parterowej budynku. Teren będzie częściowo ogrodzony, z zapewniającą bezpieczeństwo elektroniczną kontrolą dostępu.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 5.400 zł
  • WojewództwoOpolskie
  • Metrażod 30 m2
  • PowiatOpole
  • Termin oddaniaIV kw. 2020
  • MiejscowośćOpole
  • Liczba mieszkań137
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • Ulica10-tej Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję