Nowe inwestycje na sprzedaż - Opole | Villare.pl

Nowe Przylesie
od 5.400 zł/m2

Opole, 10-tej Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej

30 m2

Powierzchnia

137

Mieszkania

Apartamenty Barona

Opole, Józefa Barona

27 m2

Powierzchnia

104

Mieszkania

Nova Ozimska

Opole, Ozimska 180

39 m2

Powierzchnia

304

Mieszkania

Apartamenty & Lofty Dragonów
od 6.900 zł/m2

Opole, Jarosława Dąbrowskiego

30 - 79 m2

Powierzchnia

24

Mieszkania

Nowe Piastowskie

Opole, Tadeusza Rejtana 20

26 - 211 m2

Powierzchnia

46

Mieszkania

Nowe Przylesie
od 5.400 zł/m2

Opole, 10-tej Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej

30 - 115 m2

Powierzchnia

137

Mieszkania

Apartamenty Kurpiowska
od 5.300 zł/m2

Opole, Kurpiowska 6

21 - 116 m2

Powierzchnia

79

Mieszkania

Dębowe Apartamenty
od 6.990 zł/m2

Opole, Malinka, Tarnopolska 32-36

29 - 101 m2

Powierzchnia

50

Mieszkania

Osiedle Szmaragdowe

Opole, Partyzancka 70

32 - 65 m2

Powierzchnia

117

Mieszkania

Imperial Apartamenty

Opole, Tęczowa

26 - 110 m2

Powierzchnia

65

Mieszkania

Rynek pierwotny Opole

Opole to miasto na prawach powiatu położone w województwie mazowieckim.  Opole to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Opolu chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Opolu.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Opole

Rynek nieruchomości pierwotnych w Opolu jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Opolu. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Opolu, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Opole rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Opolu.

W Opolu deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Opolu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Opolu kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Opolu jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Opole

Deweloperzy w Opolu w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Opolu przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Opolu znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Opolu najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Opolu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Opole rynek pierwotny

Deweloper Opole dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Opole jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Opolu. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Opolu przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Opolu w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Opolu i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Opole ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Opole

W Opolu wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Opolu dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Opolu dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Opolu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję