Opis inwestycji

RED PARK - nieruchomości w Poznaniu

Nowe mieszkania, designerska wysoka zabudowa, otoczenie parku i zieleni – to właśnie inwestycja Red Park na Dębcu w Poznaniu.

Oferujemy nowe mieszkania w wyższej zabudowie trzynastopiętrowej.

Mieszkania dostępne są wraz z miejscem parkingowym w hali garażowej. Dostępne są także miejsca naziemne.

Nowe mieszkanie w Poznaniu na osiedlu Red Park można nabyć w stanie deweloperskim.

Dlaczego warto zainwestować w nowe mieszkania w Poznaniu?

Nieruchomości w Poznaniu stworzone przez Red Park położone są w dogodnej lokalizacji – w południowej części miasta, skąd blisko na Wildę, Rataje, Luboń czy Świerczewo.

W sąsiedztwie znajduje się Lasek Dębiecki i Galeria Dębiec (centrum codziennych zakupów z siłownią, najnowocześniejszym Kinder Parkiem, sklepem spożywczym i pizzerią).

 

Na rynku nieruchomości w Poznaniu trudno znaleźć podobną inwestycję.

Znakomicie zaplanowana infrastruktura, dobrze zagospodarowane części wspólne, bliskość i łatwy dojazd do centrum (dogodna komunikacja miejska dzienna i nocna), a także bezpośredni dostęp do węzła autostrady A2 (Berlin-Warszawa) sprawia, że osiedle Red Park w Poznaniu i tutejsze mieszkania to doskonały wybór dla osób, które cenią spokój, wygodę i opłacalność zakupu nieruchomości.

Poznań od wielu lat cieszy się opinią miejsca wyjątkowo przyjaznego do inwestowania i mieszkania.

 

Nieruchomości RED PARK.

Red Park to pełen wybór bez kompromisów.

Wybierasz dogodną lokalizację – inwestycję między Laskiem Dębieckim (tuż pod oknami) a Galerią Dębiec (centrum codziennych zakupów z siłownią i parkiem zabaw dla dzieci), pełną infrastrukturę, bliskość i łatwy dojazd do centrum (dogodna komunikacja miejska dzienna i nocna), bezpośredni dostęp do autostrady A2 (Berlin-Warszawa).

 

Wybierasz najlepszą ofertę – dobre ceny, atrakcyjny harmonogram płatności, profesjonalne i bezpłatne porady najlepszego doradcy finansowego.

 

Wybierasz idealny układ mieszkania – oferujemy pełen wybór nowych mieszkań w stanie deweloperskim. Obecnie dostępne są mieszkania od 2 do 4 pokoi, 36 m2 – 74 m2 z możliwością ich łączenia lub przearanżowania.

 

Wybierasz wymarzony widok – na północ (widok na park oraz centrum miasta, z ostatnich pięter – piękna panorama całego Poznania), na południe (widok na niską zabudowę Lubonia, Łęczycy), na wschód (z wyższych pięter widok na Park Dębina), na zachód (widok na niską zabudowę Świerczewa).

 

Wybierasz wygodny styl życia – nowoczesny design architektury budynku, również części wspólnych – przestronne windy;  bliskość ścieżek rowerowych, miejsc do biegania (80 ha Parku Dębina), bliskość A2 i łatwa komunikacja z Warszawą i Berlinem.

DOBRE MIEJSCE D

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWielkopolskie
  • Metrażod 29 do 102 m2
  • PowiatPoznań
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćPoznań
  • Liczba mieszkań548
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • Ulica28 Czerwca 1956 r. nr 382

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 4
Liczba kondygnacji: 14
Liczba apartamentów: 548
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję