Nowe inwestycje na sprzedaż - Poznań

Art Malta
od 7.000 zł/m2

Poznań, Nowe Miasto, Katowicka

32 m2

Powierzchnia

100

Mieszkania

Tumsky Residence
od 9.180 zł/m2

Poznań, Nowe Miasto, Zagórze

26 m2

Powierzchnia

44

Mieszkania

Apartamenty Rogozińska

Poznań,  Smochowice, Rogozińska

65 m2

Powierzchnia

4

Mieszkania

Zaniemyska 23
od 6.642 zł/m2

Poznań, Nowe Miasto, Zaniemyska 23

44 m2

Powierzchnia

24

Mieszkania

Smoluchowskiego 3
od 6.750 zł/m2

Poznań, Grunwald , Smoluchowskiego 3

48 m2

Powierzchnia

124

Mieszkania

Malta Point

Poznań, Nowe Miasto, Berneńska

32 m2

Powierzchnia

98

Mieszkania

Tarasy Wilczak
od 7.500 zł/m2

Poznań, Stare Miasto,, . Wilczak 16A

28 m2

Powierzchnia

416

Mieszkania

Fama Jeżyce

Poznań, Jeżyce, Dąbrowskiego

32 m2

Powierzchnia

251

Mieszkania

Winiarska 40

Poznań, Jeżyce, Winiarska 40

29 m2

Powierzchnia

49

Mieszkania

Perfumiarnia w Parku Wilsona

Poznań, Grunwald, Śniadeckich

116

Mieszkania

Rynek pierwotny Poznań

Poznań to liczące około 540 tyś. mieszkańców miasto będące stolicą województwa wielkopolskiego. Poznań jest obecnie jednym z  największych ośrodkiem biznesowym, politycznym, kulturalnym, gospodarczym i naukowym w całym kraju co sprawia ,że coraz więcej osób decyduje się zamieszkać w tym regionie przyczyniając się do rozwoju nieruchomości pierwotnych w Poznaniu.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych w Poznaniu

Rynek pierwotny Poznań to jeden z największych i najbardziej konkurencyjnych rynków nieruchomości pierwotnych w Polsce. Deweloperzy w Poznaniu dbają o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie mieszkanie dzięki czemu oferta nowych mieszkań w Poznaniu jest bardzo różnorodna, a inwestycje deweloperskie w Poznaniu oferowane są we wszystkich częściach miasta Poznań. Rynek pierwotny w Poznaniu oferuje zarówno niewielkie kawalerki, które spełnią potrzeby singli i par, jak i 4-pokojowe mieszkania, które idealnie wpasują się w potrzeby rodzin. Deweloperzy w Poznaniu oferują także apartamenty dla najbardziej wymagających osób szukających mieszkania z rynku pierwotnego. W Poznaniu deweloperzy oferują mieszkania niemal we wszystkich częściach miasta, niemniej najbardziej popularne dzielnice mieszkań deweloperskich w Lublinie to:  Sołacz, Główna, Krzyżowniki-Smochowice, Głuszyna.Liczba oddawanych mieszkań w Poznaniu sprawia że miasto corocznie plasuje się na podium pod względem oddawanych nieruchomości z rynku pierwotnego. Poznań jest zatem bardzo rozbudowany  jeśli chodzi o rynek nieruchomości pierwotnych co daje łatwy dostęp do bardzo wielu interesujących obiektów mieszkalnych, którymi naprawdę warto się zainteresować i nad wybraniem, których warto się zastanowić. Rynek pierwotny Poznań sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie.  Mieszkania Poznań rynek pierwotny

 

Nowe mieszkania Poznań rynek pierwotny

Każdy deweloper Poznań stara się wyróżnić ze swoją ofertą na tle konkurencji. Właśnie z tego powodu miasto charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Bardzo popularne są w mieście między innymi osiedla zamknięte, które gwarantują wysokie bezpieczeństwo dla wszystkich mieszkańców. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Poznaniu. Na poznańskim rynku nowych mieszkań na sprzedaż dostępna są również oferty obiektów o podwyższonym standardzie. To przeważnie kameralne apartamentowce ulokowane w centrum miasta i pobliskich dzielnicach, z licznymi udogodnieniami dla mieszkańców, o nowoczesnym designie i wysokiej jakości wykończenia części wspólnych. Dodatkowo zmiany które dotknęły nas w ostatnim czasie sprawiły że deweloperzy Poznań coraz chętniej oferują swoim klientom nowe domy. Poznań ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Nowe domy Poznań rynek pierwotny

Poznański rynek nieruchomości jest zróżnicowany i dostosowany do potrzeb mieszkańców. Rosnący popyt na nowe domy z rynku pierwotnego w Poznaniu sprawia że coraz liczniej powstają nowoczesne osiedla domów jednorodzinnych w Poznaniu. Nowe domy z rynku pierwotnego w Poznaniu przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Poznań w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta.

 

Ceny nowych mieszkań i domów Poznań

Jak przystało na duże miasto ceny nieruchomości są dość wysokie. Poznań pod względem kosztów zakupu mieszkania jest jednym z najdroższych miast w Polsce. Niewielkie mieszkania w centrum pod względem ceny przekraczają poziom 10 tys. zł/m2. Chcąc kupować taniej należy szukać nieruchomości zlokalizowanych na obrzeżach miast. Można w ten sposób wiele zaoszczędzić. Należy jednak w takiej sytuacji liczyć się z bardziej problematycznym dojazdem do centrum. W  Poznaniu nie brakuje również luksusowych inwestycji dzięki czemu najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie lokal bez kompletnie żadnego problemu i będą w stanie bardzo komfortowo z niego korzystać.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję